hi-fi

Serwer multimedialny Wadia M330

news |
Serwer multimedialny Wadia M330

Serwer m330 umożliwia dostęp do zapisanych lokalnie i pochodzących z internetu ścieżek muzycznych w pojedynczym, łatwym w obsłudze urządzeniu.

Nowy serwer firmy Wadia ma wbudowany dysk twardy o pojemności 1TB zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla dużej biblioteki muzycznej, podczas gdy porty USB i eSata pozwalają na podłączenie dysków zewnętrznych. Zintegrowane interfejsy popularnych serwisów streamingowych, jak Pandora, SiriusXM, Spotify, Rhapsody, TIDAL i TuneIn są fabrycznie dostępne (mogą być wymagane subskrypcje poszczególnych serwisów), a inne serwisy mogą pojawić się w przyszłości.

Wadia m330 został skonstruowany zgodnie z duchem nowego industrialnego wzornictwa, ze wszystkimi najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami zamkniętymi w eleganckiej i nowoczesnej obudowie o wysokości tylko 9cm, dzięki czemu daje się łatwo wkomponować niemal w każdą dostępną przestrzeń. Urządzenie wspiera pliki bezstratne do 24-bit/192kHz, jak również dostęp do chmury dla plików backup'u i synchronizacji z wieloma urządzeniami.


wadia

Dostępne są dwa wyjścia cyfrowe, jak również analogowe wyjścia zbalansowane i niezbalansowane, dające elastyczność połączeniową m330 z innymi komponentami systemu.
Najwyższej klasy dysk twardy posiada zapisany system operacyjny i odtwarzacz muzyki dla szybszego czasu dostępu, jednocześnie zapewnia stabilność i cichą pracę. Nowy m330 jest sterowany za pomocą iPhone'a, iPada lub aplikacji Android, przeglądarki internetowej lub pilota zdalnego sterowania, a na dodatek kompatybilny z wieloma popularnymi systemami domowej automatyki, co pozwala na łatwą integrację z istniejącym zestawem użytkownika.

INFO www.horn.pl