hi-fi

BLUENOTE W POLSCE

news |

Z satysfakcją odnotowaliśmy fakt, że firma Moje Audio rozpoczęła dystrybucję sprzętu audio marki Bluenote na polskim rynku.

Z satysfakcją odnotowaliśmy fakt, że firma Moje Audio rozpoczęła dystrybucję sprzętu audio marki Bluenote na polskim rynku.
Bluenote to włoski producent z siedzibą we Florencji. Początki Bluenote sięgają roku 1994. W międzyczasie firma dopracowała się szerokiej oferty
sprzętu w kilku kategoriach. Firma produkuje zarówno źródła cyfrowe w postaci odtwarzaczy CD/DVD jak i źródła analogowe. Flagowym odtwarzaczem CD jest Stibbert Black Pearl .
Oferta do odtwarzania płyt analogowych zawiera zarówno gramofony (flagowy
model Bellagio), ramiona (flagowy model Betania) jak i wkładki (najwyższy
model Tuscany).Oferta gramofonów ma też komplementarną gamę przedwzmacniaczygramofonowych. Oprócz tego Bluenote produkuje trzy wzmacniacze zintegrowane: S-1, S-3 i Demidoff. Każdy z nich jest oferowanych w różnych wariantach konstrukcyjno-jakościowych. Bluenote ma też w ofercie kilka modeli kolumn głośnikowych. Są to dwamodele podłogowe, dwa podstawkowe i dwa głośniki centralne. Gamę produktową uzupełniają akcesoria w postaci kabli głośnikowych, interkonektów, wewnętrznego okablowania do ramion gramofonowych, zestawów do konserwacji płyt cyfrowych oraz analogowych , a także nakładek antywibracyjnych na lampy. Firma Bluenote może pochwalić się też kilkoma bardzo ciekawymi rozwiązaniami w sektorze cyfrowym . To między innymi chroniony patentem układ "Zero-ClockTM" będący specjalnym filtrem cyfrowym, oraz "Electro-PowerTM" innowacyjny system cyfrowej kontroli nierównomierności
obrotów mechaniki stosowany we wszystkich cyfrowych źródłach Bluenote,
pozwoliły cyfrowym odtwarzaczom produkowanym przez Bluenote osiągnąć
najwyższy poziom jakości audio.

INFO http://www.mojeaudio.pl