hi-fi

Gramofon Pioneer PL-30

news |
Gramofon Pioneer PL-30

Pioneer wprowadza do oferty gramofon PL-30 z przedwzmacniaczem i wkładką MM Audio Technica.

Gramofon Pioneera jest w pełni zautomatyzowany, co oznacza, że po naciśnięciu przycisku ramię zostanie precyzyjnie umieszczone nad pierwszymi rowkami płyty i delikatnie opuszczone w celu rozpoczęcia odtwarzania muzyki. Z kolei po zakończeniu odtwarzania ramię gramofonu automatycznie powróci do pozycji wyjściowej.

Pioneer PL-30 posiada dwuwarstwową obudowę i 4mm metalową płytę dolną. Obydwa te elementy chronią urządzenie przed niepożądanymi wibracjami i wstrząsami. Wibracje są blokowane także przez aluminiowy talerz pod płytę, aluminiowy blok ramienia oraz 5mm grubości gumową matę. Unikalną właściwością PL-30 jest wbudowany przedwzmacniacz phono. Wykorzystuje on wysokiej jakości kondensatory w ścieżce sygnału, zapewniając możliwie najlepszą jakość dźwięku. Przedwzmacniacz ten umożliwia podłączenie PL-30 bezpośrednio do niemal każdego wzmacniacza, amplitunera AV lub systemu audio (zwykle konieczne jest dokupienie zewnętrznego przedwzmacniacza w celu zapewnienia odpowiedniej mocy sygnału podawanego do wzmacniacza). W razie potrzeby przedwzmacniacz w PL-30 można pominąć.

Pioneer PL-30 jest dostarczany z wysokiej klasy wkładką Audio Technica MM (Moving Magnet), którą można z łatwością wymienić. Cena 1.799 zł.

INFO www.pioneer.pl