kino domowe

Najnowsza seria głośników Paradigm Prestige

news |
Najnowsza seria głośników Paradigm Prestige

Paradigm wprowadził do swojej oferty nową serię głośników Prestige.

W skład najnowszej serii głośników Prestige wchodzą następujące modele: podłogowe Prestige 95F, Prestige 85F i Prestige 75F; centralne Prestige 55C oraz Prestige 45C, podstawkowe Prestige 15B oraz surroundy Prestige 25S. Kolumny wykorzystują innowacyjny, montowany od tyłu głośnik wysokotonowy, którego obudowa całkowicie zakrywa elementy konstrukcyjne na przednim panelu. Przetworniki są mocowane do wzmocnionego panelu przedniego z MDF-u o grubości jednego cala, co wzmacnia sztywność i wytrzymałość obudowy, jednocześnie eliminując niepożądane rezonanse.

Nowa, charakterystyczna, perforowana soczewka chroni delikatną kopułkę głośnika wysokotonowego i zachowuje się jak korektor fazy. Seria Prestige to także opatentowane i produkowane przez Paradigma zawieszenie głośnika ATR - natryskiwane bezpośrednio na każdą membranę, pozwala na jej większy skok i w konsekwencji dodatkowe 3dB przyrostu bez zniekształceń przy odtwarzaniu (50% wzrost) w porównaniu z głośnikami ze standardowym zawieszeniem.

Obudowy kolumn Prestige, projektowane i montowane w Kanadzie, charakteryzują się zdecydowanymi liniami i czystą estetyką. Każda jest pokryta okleiną z prawdziwego drewna z orzecha włoskiego i dostępna w różnych wykończeniach klasy premium: Walnut i Black Walnut oraz Midnight Cherry i Piano Black.

INFO www.polpak.com.pl