kino domowe

Kolumny Paradigm Millenia LP 2 i Paradigm Millenia LP XL

news |
Kolumny Paradigm Millenia LP 2 i Paradigm Millenia LP XL

Paradigm wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele kolumn z serii Millenia.

Są to lifestyle'owe płaskie i cienkie kolumny (mają zaledwie 4,4cm grubości), które stworzono z myślą o współpracy z nowoczesnymi telewizorami. Można je postawić na półce/stoliku po obu stronach ekranu lub powiesić na ścianie zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej. Millenia LP 2 to konstrukcja dwukanałowa, która jest mniejsza od modelu Milena XL. Polecana jest do współpracy z telewizorami o wielkości ekranu do 60", dla modeli o większych przekątnych ekranu lepiej będzie wybrać model XL. W obu modelach zastosowano tweeter o nowej konstrukcji - wyrafinowany pierścień fazowy ukryty za ekranem ochronnym poprawia przenoszenie wysokich częstotliwości. Ponadto użyto nowych aluminiowych membran - aluminium generuje mniej zniekształceń niż polipropylen poprzez zmniejszenie rezonansu głośnika, rezultatem jest czyste klarowne brzmienie.

paradigm millenium

Millenia LP XL została zaprojektowana tak, aby dobrze wyglądała w towarzystwie płaskich telewizorów z ekranami większymi niż 60-cali. Do ich budowy wykorzystano cztery pasywne przetworniki o wysokiej skuteczności, pozwalające rozszerzyć dolne częstotliwości do 60Hz.

Producent zaleca, aby dla osiągnięcia lepszej wydajności zastosować dwie kolumny LP 2 jako kanał lewy i prawy - w pozycji pionowej - a LP XL jako głośnik centralny - ze względów estetycznych najlepiej w pozycji poziomej, pod telewizorem lub nad nim.

Ceny:
Paradigm Millenia LP 2 - 2.199 zł
Paradigm Millenia LP XL - 2.999 zł

INFO www.polpak.com.pl

paradigm