kino domowe

JBL Cinema Base

news |
niezdefiniowano - JBL Cinema Base

Firma JBL proponuje alternatywę dla soundbaru, głośnik telewizyjny soundbase

JBL Cinema Base to głośnik telewizyjny typu soundbase - zaprojektowany tak, by można było go ustawić pod telewizorem. Jest to przede wszystkim alternatywa dla zestawu kolumn kina domowego w konfiguracji 5.1 lub wyższej. Soundbase, bo taką nazwę przyjęło JBL dla swojego produktu jest odpowiednikiem soundbaru - różnica jest w sposobie jego montażu. Soundbar zazwyczaj ustawiamy na półce przed telewizorem (pod ekranem), a głośnik typu soundbase jest pomyślany i skonstruowany tak, aby telewizor postawić na nim.
JBL Cinema Base łączy się pojedynczym kablem z telewizorem za pomocą kabla HDMI lub analogowego bądź optycznego.

JBL Cinema Base dysponuje dwoma pełnozakresowymi przetwornikami o średnicy 65mm każdy, oraz dwoma przetwornikami subwooferowymi o średnicy 90mm każdy Moc całkowita tego urządzenia to 240 W. Zastosowana firmowa technologia Harman Volume utrzymuje dźwięk na stałym poziomie, a kinowe brzmienie zapewnione jest dzięki Dolby Digital i Harman Display Surround - nie potrzeba już stosować żadnych dodatkowych głośników aby uzyskać efekt dźwięku dookólnego.

JBL Cinema Base

JBL Cinema Base to urządzenie typu "wszystko w jednym", można go używać z niemal wszystkimi typami telewizorów do 60". Zastosowana technologia Harman Volume utrzymuje głośność na tym samym poziomie, bez względu na różnice w głośności nadawania różnych programów telewizyjnych czy reklam.

Specyfikacja:
• Wymiary (Dł x Szer x Wys.) 600 x 401,6 x 102mm
• Waga: 8 kg
• Zakres częstotliwości urządzenia 45Hz - 20kHz
• Maksymalny poziom SPL (poziom ciśnienia akustycznego): 100dB
• Moc wyjściowa >240W
• Maksymalna waga telewizora: 68 kg

INFO www.jbl.pl

Zobacz film: