kino domowe

Onkyo LS-T30 soundbase pod duże telewizory

news |
Onkyo LS-T30 soundbase pod duże telewizory

Onkyo wprowadził do sprzedaży solidny i duży system dźwiękowy Soundbase do współpracy z telewizorami

Od pewnego czasu producenci telewizorów wprowadzają do sprzedaży coraz więcej wielkogabarytowych TV. Tym samym towarzyszący im sprzęt jak odtwarzacze, dodatkowe głośniki czy soundbary wyglądają karykaturalnie. Dostrzegł to japoński producent elektroniki firma Onkyo i opracowała solidny soundbase, który jest znacznie większy niż większość urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Producent poleca go użytkownikom dużych, nawet 70-calowy telewizorów (podłączenie za pośrednictwem jednego kabla).

Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania hi-fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. W zestawie jest duży subwoofer z głośnikiem niskotonowym o przekątnej 16cm, który świetnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośnikami, by produkować dynamiczny, głęboki i szczegółowy dźwięk.

ONKYO LS-T30

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego, firmy DTS Sound Studio, pozwolą precyzyjnie dopasować dźwięk do wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyposażony w dekoder Dolby Digital, można więc z wysoką jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek płyt DVD lub Blu-ray, a także dekoderów telewizji kablowej HD. Najlepsze jest jednak to, że Onkyo LS-T30 może służyć jako potężny system stereo, do którego sygnał dostarczymy ze smartfona z wykorzystaniem Bluetooth lub z podłączonego do analogowego wejścia stereo (minijack 3,5mm) odtwarzacza multimedialnego. LS-T30 jest wyjątkowo płaski i łatwo daje się wkomponować w wystrój pokoju, a do tego oferuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania skomplikowanego sytemu wielogłośnikowego.

INFO www.onkyo.pl

ONKYO