hi-fi

Sennheiser Urbanite nowe słuchawki

news |
Sennheiser Urbanite nowe słuchawki

Podczas targów elektroniki konsumenckiej IFA 2014 odbywających się w Berlinie, firma Sennheiser zaprezentowała nową

Podczas targów elektroniki konsumenckiej IFA 2014 odbywających się w Berlinie, firma Sennheiser zaprezentowała nową serię słuchawek mobilnych: Urbanite. 

W skład tej nowej linii wchodzą na razie dwa modele: nauszny Urbanite i wokółuszny Urbanite XL. Oba są składane, mają odłączany przewód z pilotem do rozmów i sterowania multimediami, i występują w pięciu kolorach. Wszystkie wersje (bez rozszerzenia o literę "i" w nazwie) dysponują pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami marki Apple. Dostępne są jednak również wersje Galaxy (zarówno dla modelu Urbanite, jak i Urbanite XL), których piloty - jak łatwo się domyślić - współpracują z rodziną Samsung Galaxy.
Słuchawki reprezentują typowe dla Sennheisera dążenie do doskonałego brzmienia, ale celowo są lekko podkolorowane (zwłaszcza w zakresie basów), by dopasować się do potrzeb nowoczesnego, młodszego użytkownika. 

Mieliśmy okazję testować słuchawki Sennheiser Urbanite, a nasze wrażenia i opinie o tym modelu znajdziecie w najbliższym, październikowym wydaniu magazynu "Hi-Fi Choice & Home Cinema".

INFO www.sennheiser.pl

Sennheiser Urbanite