gadżety

Promocja cenowa na słuchawki Samsung Level

news |

Samsung wprowadza czasową obniżkę cen na wszystkie modele z serii Level

Od 19 do 31 sierpnia nowe słuchawki z serii Level dostępne są w wyjątkowo okazyjnych cenach! Seria Level została zaprojektowana z myślą o różnych potrzebach użytkowników sprzętu mobilnego, a zwłaszcza o współpracy z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony GALAXY S5, GALAXY Alpha czy najnowszy tablet GALAXY Tab S. W skład tej serii wchodzą następujące modele: Level Over, Level On oraz Level In.
Firma Samsung przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję, w ramach której cena topowego modelu Level Over została obniżona z 1.399 zł na 999 zł, mniejszych słuchawek nausznych Level On z 799 zł na 599 zł, a dousznych Level In - z 599 zł na 399 zł. Słuchawki z serii Level wyróżniają się wysoką jakością dźwięku i wyjątkowym designem.

samsung

Flagowym modelem serii jest Level Over - słuchawki wokółuszne, zapewniające naturalny dźwięk HD. Zastosowano w nich hybrydowe aktywne tłumienie hałasu, które skutecznie eliminuje szum z otoczenia, sprawiając, że do uszu użytkownika nie dociera nic poza muzyką. Dodatkowo w modelu wykorzystano dotykowy panel sterujący oraz moduł Bluetooth. Test tych słuchawek będzie opublikowany w październikowym numerze "Hi-Fi Choice & Home Cinema".


Promocja na produkty Samsung Level potrwa od 19 sierpnia do 31 sierpnia. Słuchawki są dostępne w promocyjnych cenach we wszystkich sklepach prowadzących sprzedaż urządzeń z rodziny Samsung Level.

INFO www.samsung.pl

samsung level

samsung level in