kino domowe

Saturn i Samsung łączą siły

news |

Sieć Saturn przy współpracy z firmą Samsung otworzy pierwszy sklep

Sieć Saturn przy współpracy z firmą Samsung otworzy pierwszy sklep Samsung Saturn Store

Po sukcesie salonów firmowych Samsung Brand Store w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Łodzi wybór lokalizacji kolejnego salonu padł na Katowice. Tym razem jednak Samsung połączył swoje siły z siecią Saturn, która w ubiegłym roku uruchomiła nowy format specjalistycznych sklepów - Saturn Connect - poświęconych technologiom mobilnym i akcesoriom. Nowy salon będzie nosił nazwę Samsung Saturn Store i będzie dedykowany klientom zainteresowanym najnowszymi technologiami i innowacjami z segmentu urządzeń premium oczywiście marki Samsung.

Marcin Rosati Prezes Zarządu Media-Saturn Holding Polska powiedział: Nasza wieloletnia współpraca z marką Samsung zaowocowała bardzo ciekawym rozwiązaniem opierającym się na synergii dwóch uznanych marek. Samsung Saturn Store będzie miejscem spotkań i inspiracji fascynatów nowych technologii - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już w najbliższym czasie będziemy testować nasz pomysł w Galerii Katowickiej

samsung saturn store

Otwarciu nowego salonu towarzyszyć będzie specjalne wydarzenie - Laboratorium Tab S, gdzie uczestnicy będą mieli okazję przetestować nowe urządzenie firmy Samsung i wziąć udział w organizowanych promocjach i konkursach. Między innymi, przy zakupie wybranego modelu telewizora Samsung UHD Curved otrzymać można GALAXY Tab S 8,4 za złotówkę. Dodatkowo, w ramach promocji "Pokaż wszystkim jak się cieszysz" osoby, które kupią tablet GALAXY Tab S lub smartfon GALAXY S5 i pochwalą się nowym nabytkiem, wrzucając zdjęcie zrobione w salonie na swój profil na Facebooku, otrzymają za darmo etui, a 15-tu pierwszych klientów nowego sklepu otrzyma głośniki bluetooth gratis. Co równie ważne, jak w każdym Samsung Brand Store istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia GALAXY Tab S lub GALAXY S5 na 14 dni, podczas których klienci mogą samodzielnie sprawdzić możliwości obydwu modeli w warunkach domowych.

Samsung Saturn Store zaoferuje najbardziej zaawansowane technologicznie produkty marki Samsung. Na powierzchni 140 metrów kwadratowych klienci znajdą najnowsze urządzenia mobilne ,sprzęty AGD takie jak lodówka Samsung Food ShowCase czy pralka Crystal Blue, telewizory najnowszej generacji, szeroki wybór akcesoriów pozwalających na optymalne korzystanie z zakupionego sprzętu i wiele innych produktów dla wymagających - powiedział Sławomir Uherek, Dyrektor Zarządzający sieci Samsung Saturn Store.

Natomiast rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska, Olaf Krynicki powiedział: Sukces jakim było otwarcie naszych salonów w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Łodzi nie byłby możliwy gdyby nie współpraca z naszymi partnerami. Po sukcesie Samsung Brand Store w innych miastach przyszedł czas na Katowice, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to także dowód no to, że nasz kraj odgrywa ważną rolę w strategii naszej firmy.

Samsung Saturn Store - sklep dedykowany klientom zainteresowanym najnowszymi technologiami i innowacjami z segmentu urządzeń premium zostanie otwarty już 7 sierpnia o godzinie 17:00 w Galerii Katowickiej.

INFO www.samsung.pl

samsung