hi-fi

Denon Heos system multiroom Wi-Fi

news |

Firma Denon wprowadza do sprzedaży trzy modele głośników HEOS, będącymi elementami

Firma Denon wprowadza do sprzedaży trzy modele głośników HEOS, będącymi elementami bezprzewodowego systemu multiroom. Każdy z tych głośników z łatwością podepniemy do domowej sieci Wi-Fi. Sterowanie z poziomu smartfona czy tabletu zapewnia aplikacja na iOS, jak i Androida.
HEOS oferuje dźwięk wysokiej klasy do wybranego pomieszczenia lub do wszystkich w Twoim domu. Zestaw trzech eleganckich, kompaktowych głośników odtwarza muzykę z najpopularniejszych serwisów muzycznych oraz z różnych źródeł muzyki w domu - urządzeń mobilnych, a także z komputerów PC i Mac, czy też z dysków NAS i pamięci USB. Jest możliwość odtwarzania i kontroli w wielu pomieszczeniach w naszym domu. Pięknie zaprojektowany, dostępny w czerni, uzupełniony szczotkowanymi, metalowymi akcentami system HEOS jest poszerzony o urządzenie poprawiające i powiększające zasięg domowej sieci Wi-Fi (sprzedawane osobno).

denon heos 3

HEOS 3 - na dobry początek
Dobrze jest rozpocząć swoją przygodę z systemem HEOS od głośnika HEOS 3 za 1.195 zł. Mimo niewielkich gabarytów, ten stylowy bezprzewodowy głośnik stereo z łatwością wypełni dźwiękiem mniejsze pomieszczenia. Podobnie jak inne modele z tej linii, głośnik HEOS 3 strumieniuje muzykę z serwisów muzycznych, takich jak: Spotify, Deezer, Napster czy TuneIn - ze smartfonu lub tabletu, a także z innych urządzeń domowych. Głośnik można umieścić w pozycji poziomej lub pionowej i połączyć w zestaw stereo z drugim głośnikiem HEOS 3. Dźwięk jest zoptymalizowany dzięki zaawansowanym algorytmom przetwarzania akustycznego DSP.

denon heos 5

HEOS 5 - elegancja i wydajność
Model ten oferuje najwyższą wydajność spośród głośników z serii HEOS (cena 1.695 zł). Jego system głośnikowy składa się z dwóch wysokotonowych, dwóch średniotonowych oraz z jednej pasywnej membrany. Aby osiągnąć możliwie najwyższą jakość dźwięku, każdy z czterech przetworników zasilany jest przez wzmacniacz klasy D. Jeszcze lepsza jakość dźwięku tego modelu pozwala na odtwarzanie plików w wysokiej rozdzielczości.

denon heos 7

HEOS 7 - większy znaczy lepszy
Najwyżej pozycjonowany jest HEOS 7 (za 2.495 zł), który zapewnia wyjątkowe wrażenia muzyczne. Potężny dźwięk wydobywający się z tego urządzenia jest w stanie wypełnić nawet duże pomieszczenia. Stylowa i elegancka obudowa mieści w sobie dwa głośniki nisko-średniotonowe, dwa indywidualnie zaprojektowane przetworniki wysokotonowe oraz dwie membrany pasywne, a nawet aktywny subwoofer. Wszystkie aktywne przetworniki zasilane są pięcioma dedykowanymi wzmacniaczami klasy D. W HEOS 7 dźwięk jest także zoptymalizowany dzięki zaawansowanym algorytmom przetwarzania akustycznego DSP.

INFO www.denon.pl

denon