kino domowe

PIERWSZE HI-ENDOWE GŁOŚNIKI Z DOLBY ATMOS

news |

Niemal wszystkie ostatnie nowości dotyczyły amplitunerów z technologią Dolby Atmos

Niemal wszystkie ostatnie nowości dotyczyły amplitunerów z technologią Dolby Atmos, a co z kolumnami? Otóż amerykański producent kolumn klasy premium zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży pierwszych głośników do kina domowego, które spełniają wymogi najnowszego standardu dźwięku Dolby Atmos!
Dzięki projekcji dźwięku z dodatkowego głośnika A60 (na zasadzie odbić od sufitu) możliwe jest uzyskanie efektów Atmos (np. efekt spadających kropli deszczu, czy przelot helikoptera nad głową) i to bez kucia sufitu w celu zainstalowania odpowiednich głośników. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które wyznacza nowy standard budowy kin domowych!
Nowy system głośników kina domowego został oparty o dotychczasowy światowy przebój sprzedażowy: kolumny frontowe BP-8060 Super Towers, które uzupełniono o dodatkowe projekcyjne głośniki modułowe A60. Te można zamontować na szczycie kolumn BP-8060 i dzięki temu uzyskać standard dźwięku Dolby Atmos 5.1.2 lub 7.1.2.

Definitive Technology

Ale to nie wszystko, gdyż dzięki szerokiej ofercie głośników instalacyjnych Definitive Technology można rozbudować nasze kino domowe do standardu 7.1.4 a nawet 9.1.2.
Dzięki pomysłowości inżynierów amerykańskiego producenta dotychczasowi użytkownicy wybranych systemów Definitive Technology z kolumnami BP-8060ST nie będą musieli wymieniać całych systemów kina domowego, aby dostosować się do najnowszych rozwiązań. Jest to stały element polityki Definitive Technology, która umożliwia dotychczasowym klientom uzupełnianie zakupionych już rozwiązań o nowe elementy - bez konieczności kosztownej wymiany całości.

INFO definitive.rafko.pl

dolby atmos