hi-fi

PLATFORMY ANTYWIBRACYJNE AUDIO PHILAR

news |

Firma Audio Philar wprowadziła do swojej oferty nowe produkty, jakimi są platformy antywibracyjne

Firma Audio Philar wprowadziła do swojej oferty nowe produkty, jakimi są platformy antywibracyjne - do wyboru są dwa modele: Double i Single.
Pierwszy z nich - Double - jest przeznaczony pod wysokiej klasy urządzenia audio, a w szczególności gramofony i odtwarzacze płyt kompaktowych. Dzięki konstrukcji typu "sandwich" (wkomponowanie gumowych absorberów VibraPod pomiędzy dwoma blatami z możliwością dobrania ich odpowiedniej gęstości) oraz zastosowaniu regulowanych kolców platformy skutecznie tłumią i niwelują niepożądane drgania. Równie ważną rolę odgrywają design i najwyższej jakości materiały oraz ich wykończenie (lakier metalik w połysku, naturalne forniry lub granit). Z uwagi na zaawansowaną konstrukcję oraz bezkompromisowe materiały platforma antywibracyjna Double jest konkurentem dla produktów o podobnym przeznaczeniu... ale znacznie droższych.
Model Single to uproszczony brat konstrukcji Double, skierowany do początkujących entuzjastów, którzy noszą się z zamiarem zainwestowania środków w taki produkt, ale nie chcą od razu wydawać dużych sum. Składa się z blatu wykonanego z płyty MDF oraz stalowych nóg, które można bez najmniejszych trudności wypoziomować za pomocą regulowanych kolców. Ceny: Double - 1.900zł, Single - 1.250zł.

INFO www.audiophilar.com

platforma antywibracyjna

AUDIO PHILAR

słuchawki AKG Y50