hi-fi

INTEGRA MARANTZ PM7005 Z USB-DAC

news |

Idealny wzmacniacz dla osób, które poszukują zarówno wysokiej jakości dźwięku, jak i maksymalnej elastyczności

PM7005 to uniwersalny, zintegrowany wzmacniacz stereo dostarczający moc 2x80W przy 4 omach. Wykorzystano w nim wysokiej klasy komponenty audio, moduły HDAM i zasilacz z szybkim czasem reakcji. Wysokiej jakości terminale głośnikowe, stosowane także w większym modelu PM8005, zapewniają bardzo dobry sposób podłączenia głośników.

Wzmacniacz jest wprost idealny dla miłośników muzyki, którzy poszukują zarówno wysokiej jakości dźwięku, jak i maksymalnej elastyczności, zapewnionej dzięki DAC-owi. Dysponuje on optycznym i koncentrycznym wejściem cyfrowym, a także portem USB-B, dzięki któremu do PM7005 można bezpośrednio podłączyć komputer i korzystać z wysokiej jakości układu DAC CS4398 oraz modułu HDAM-SA3.

Marantz-PM7005

Wzmacniacz funkcjonuje jako karta dźwiękowa komputera, a port USB-B działa w trybie asynchronicznym oraz bit-perfect, wspierając nie tylko 192kHz/24-bit, ale również DSD 2,8MHz i 5,6MHz. Oczywiście Marantz nie zapomniał o subtelnym sygnale analogowym z innych źródeł – dzięki wbudowanemu trybowi wzmacniacza analogowego, Analog Amp Mode, który całkowicie wyłączając sekcję cyfrową, pozwala cieszyć się czystym analogowym audio, idealnym do winyli. PM7005 będzie dostępny w kolorze czarnym oraz srebrno-złotym od sierpnia 2014 roku.

INFO www.marantz.pl

Marantz-PM7005-tyl