kino domowe

SAMSUNG GIGA SOUND

news |

Firma Samsung wprowadza na polski rynek zestaw audio o futurystycznym wyglądzie i mocnym uderzeniu, które pomoże rozkręcić każdą imprezę.

Samsung wprowadza na rynek kolejny produkt w kategorii audio, udowodniając tym samym, że już nie tylko telewizory, tablety czy smartfony leżą w centrum zainteresowania firmy. Ten najnowszy zestaw audio nie jest adresowany do szerokiego kręgu miłośników głośnego grania i mocnej muzy. Samsung Giga Sound MX-HS8000 o futurystycznym wyglądzie pomoże rozkręcić każdą imprezę! Z 2.2 kanałów potężnego zestawu Giga Sound popłynie głośny i wyraźny dźwięk o łącznej mocy (RMS) 2300W. Sama moc subwoofera (RMS) osiąga 550W. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje autorska technologia Samsung Crystal Amplifier Plus, która dwukrotnie filtruje źródło dźwięku minimalizując jego wszelkie zniekształcenia. Dodatkowo model MX-HS8000 został wyposażony w funkcje Giga Sound oraz Power Bass. Działanie ich obu sprawia, że basy są głębsze i bogatsze, zapewniając silne doznania nie tylko podczas słuchania muzyki, ale także seansów filmowych.

mx-hs8000-002-dynamic1-black

Najnowszy zestaw Giga Sound, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect, można połączyć bezprzewodowo z większością telewizorów marki Samsung. Dzięki temu dźwięk podczas oglądania filmów nabiera zupełnie nowego wymiaru. Z kolei dedykowany "Tryb Piłkarski" pozwala przeżywać mecze dosłownie jak na trybunach największych stadionów świata.

mx-hs8000-003-dynamic2-black

Nowy zestaw audio Samsung umożliwi konwersję płyt Audio CD do formatu MP3. Odtwarzane nośniki i formaty to CD, MP3, WMA. Przez port USB mamy możliwość nagrywania naszych ulubionych audycji radiowych na zewnętrzną pamięć.
Równie ogromne wrażenie, jak możliwości modelu Samsung MX-HS8000, robi jego futurystyczny wygląd. Stonowana konstrukcja głośników i subwoofera kontrastuje z widowiskowymi  efektami świetlnymi, w które zostały wyposażone. Różnokolorowe wizualizacje na panelach LED doskonale podkreślają nowoczesny charakter zestawu Giga Sound MX-HS8000, który zagwarantuje świetny dźwięk podczas każdej domówki. Cena: 4.499zł