kino domowe

JAKIE FILMY CHCEMY OGLĄDAĆ NA DUŻYM EKRANIE?

news |

Kino domowe nie jest już wyłącznie zarezerwowane dla najbogatszych. Za sprawą coraz większych ekranów współczesnych

Kino domowe nie jest już wyłącznie zarezerwowane dla najbogatszych. Za sprawą coraz większych ekranów współczesnych telewizorów kinową magię i radość płynącą z oglądania filmów udało się przenieść do domów. A jakie filmy najchętniej oglądamy na dużym ekranie? Oczywiście wielkie epickie produkcje zrealizowane z rozmachem, a co za tym idzie za olbrzymie pieniądze. Jeśli również tak uważacie, to jak większość Europejczyków, którzy wzięli udział w ankiecie przeprowadzonej przez firmę Samsung z okazji wprowadzenia na rynek pierwszego na świecie telewizora z ekranem UHD.
Wyniki nie są zaskoczeniem, gdyż najwyższe pozycje okupują wysokobudżetowe filmy przygodowe i science fiction pełne spektakularnych efektów specjalnych.

samsung

Nagrodzona Oscarem trylogia Władca Pierścieni, nakręcona z epickim rozmachem, znalazła się na szczycie europejskich notowań, jako najczęściej wskazywany przez Europejczyków film, który chcieliby obejrzeć na dużym ekranie. Zresztą w tej ankiecie filmowa adaptacja arcydzieła Tolkiena zajęła trzy czołowe lokaty. Dużą popularnością wśród Europejczyków cieszyły się inne wielkie hity, nawet te sprzed kilku lat np: Gladiator (miejsce 4), Matrix (miejsce 5) oraz filmy, których bohaterem jest Batman: Mroczny Rycerz oraz Mroczny Rycerz powstaje. Co czwarty kinoman oddał głos także na trzy poruszające dramaty z udziałem nagrodzonego Oscarem Toma Hanksa - Szeregowiec Ryan, Forrest Gump oraz Zielona mila - uznając je za filmy warte obejrzenia na dużym ekranie.

samsung

LISTA 10 FILMÓW, KTÓRE EUROPEJCZYCY CHCIELIBY ZOBACZYĆ NA DUZYM EKRANIE:
1. Władca Pierścieni: Dwie wieże - 35%
2. Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - 35%
3. Władca Pierścieni: Powrót króla - 35%
4. Gladiator - 31%
5. Matrix - 30%
6. Szeregowiec Ryan - 25%
7. Forrest Gump - 25%
8. Zielona mila - 24%
9. Mroczny Rycerz - 22%
10. Mroczny Rycerz powstaje - 21%

Luke Mansfield, Dyrektor ds. innowacji w firmie Samsung w Europie stwierdził -  "Wszyscy lubią oglądać przebojowe produkcje w kinie, by w pełni docenić efekty pracy filmowców. Nasz zespół ds. innowacji od lat pracuje nad tym, aby wrażenia dotąd zarezerwowane dla osób oglądających film na dużym ekranie stały się dostępne także dla widzów w domach, tak aby magię filmów można było poczuć także na ulubionej kanapie. Po obejrzeniu setek filmów w kinach w całej Europie z różnych punktów na sali odkryliśmy, że kluczem do odtworzenia wyjątkowej kinowej atmosfery jest odpowiednie zakrzywienie ekranu. Spostrzeżenie to dało początek pierwszemu na świecie telewizorowi z zakrzywionym ekranem - Samsung UHD - który pozwala cieszyć się kinową jakością obrazu we własnym domu".

hi fi choice

Telewizor Samsung UHD HU8500 z zakrzywionym ekranem sprawia, że oglądanie telewizji staje się zupełnie nowym, niezwykłym przeżyciem. Zakrzywienie ekranu jest nie tylko przyjemne dla oka, ale oferuje również doskonałe wrażenia wizualne niedostępne dla posiadaczy tradycyjnych telewizorów. Wyjątkowy kształt pozwala uzyskać głębszy, szerszy obraz i większe pole widzenia, a widz siedzący na kanapie ma wrażenie, że filmowe wydarzenia rozgrywają się wokół niego.
Dzięki nowemu telewizorowi Samsung UHD HU8500 z zakrzywionym ekranem nie musimy wychodzić z domu, by obejrzeć swoje ulubione przeboje kinowe w doskonałej jakości. Teraz możemy oglądać filmy i przeżywać wydarzenia sportowe w całkowicie nowy sposób.
Telewizor Samsung UHD HU8500 z zakrzywionym ekranem jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej: UE55HU8500 - 13.999 zł, UE65HU8500 - 20.999 zł.
INFO www.samsung.pl