hi-fi

WIEŻE STEREO SAMSUNG

news |

Niezwykle popularne w latach 80. wieże stereo teraz za sprawą firmy Samsung wracają do łask. Ten producent zamierza w roku 2014 znacznie mocniej

Niezwykle popularne w latach 80. wieże stereo teraz za sprawą firmy Samsung wracają do łask. Ten producent zamierza w roku 2014 znacznie mocniej niż dotychczas zaznaczyć swoją obecność w segmencie audio. Na rynek wchodzą właśnie dwa modele miniwież stereo MX-H630 o mocy (RMS) 230 i MX-H730 o mocy 600W.
Oba modele wyposażono w autorską technologię Samsung Crystal Amplifier Plus. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając doskonale czysty dźwięk. Ponadto zastosowana technologia Giga Sound Power zwiększa poziom basów i dba o jakość dźwięków zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości. Wśród innych rozwiązań technologicznych zastosowanych w nowych wieżach stereo Samsung znajdziemy także MP3 Enhancer, Virtual Sound czy korektor.

samsung


Warto też wspomnieć o funkcji My Karaoke, dzięki której można rozkręcić niemal każdą imprezę. Wystarczy do wieży podłączyć mikrofon i już możemy poczuć się jak gwiazda estrady. Mało tego, nasze wyczyny wokalne wraz z towarzyszącą muzyką możemy zarejestrować na pendrive. Na nośniki USB możemy także nagrać nasze ulubione audycje radiowe. Inną ciekawą funkcją zastosowana w nowych wieżach stereo Samsung jest tryb piłkarski - specjalnie zaprojektowany dla nowych urządzeń audio sprawia, że relacje ze stadionów świata nabierają nowego wymiaru. Zoptymalizowane ustawienia dźwięku pozwalają poczuć się dosłownie jak na stadionie w towarzystwie zagorzałych kibiców.
Najnowsze wieże stereo Samsung zostały także wyposażone w moduł komunikacji za pośrednictwem Bluetooth. Dzięki temu bezprzewodowo połączymy sprzęt grający ze smartfonami, tabletami czy laptopami. Modele MX-H630 i MX-H730 mogą więc śmiało pełnić funkcję głośnika Bluetooth, na którym odtworzymy muzyczną zawartość naszych urządzeń mobilnych. Dodatkowo, wieże posiadają funkcję konwersji zawartości płyt CD do plików MP3, które będziemy mogli zapisać na zewnętrznej pamięci USB.
Odtwarzane nośniki/formaty: CD DA/ CD-R/ CD-RW, MP3, WMA
Ceny detaliczne: MX-H630/EN - 799zł, MX-H730/EN - 1.299zł

INFO www.samsung.pl

samsung mx-h630