gadżety

WIELOFUNKCYJNOŚĆ WEDŁUG ELTA

news |

Oferta elta Polska poszerzyła się o unikalne na rynku urządzenie wielofunkcyjne...

Oferta elta Polska poszerzyła się o unikalne na rynku urządzenie wielofunkcyjne. elta Kombi LCD to jednocześnie odbiornik telewizyjny, odtwarzacz DVD oraz monitor komputerowy.
Jest idealnym pomysłem dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań. Posiada pełnozakresowy tuner TV, poprzez wbudowany odtwarzacz DVD na elta Kombi LCD można odtwarzać filmy z płyt, a także z kart pamięci dzięki wbudowanemu slotowi na karty SD. Urządzenie posiada również wejście umożliwiające podłączenie do komputera, dzięki czemu sprawdza się również jako ciekłokrystaliczny monitor. elta Kombi LCD odtwarza formaty CD, DVD, DivX, MP3, JPEG oraz posiada menu w języku polskim. Możliwość zasilania napięciem 12 V, pozwala na korzystanie z urządzenia w przyczepie kempingowej, domku letniskowym, na jachcie, a nawet w samochodzie! Kombi LCD dostępne jest z ekranem o przekątnej 15 jak i 19 cali W zestawie z produktem znajduje się uniwersalny, wielofunkcyjny pilot.
INFO www.elta.pl

Pełna wersja komunikatu prasowego

elta Kombi LCD ? nowa jakość na rynku

W ofercie elta Polska pojawiła się kolejna nowość. W czerwcu br. firma wprowadziła do sprzedaży unikalne na rynku, zaawansowane technologicznie urządzenie wielofunkcyjne. elta Kombi LCD to jednocześnie odbiornik telewizyjny, odtwarzacz DVD oraz monitor komputerowy.

Elta Kombi LCD łączy w sobie funkcję przenośnego telewizora, odtwarzacza DVD oraz monitora komputerowego. Jest idealnym pomysłem dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań. Posiada pełnozakresowy tuner TV, co pozwala na oglądanie telewizji także poza domem. Poprzez wbudowany odtwarzacz DVD na elta Kombi LCD można odtwarzać filmy z płyt, a także z kart pamięci dzięki wbudowanemu slotowi na karty SD. Urządzenie posiada wyjście umożliwiające podłączenie do komputera, dzięki czemu sprawdza się również jako ciekłokrystaliczny monitor. Na ekranie telewizora możemy przeglądać zdjęcia zapisane na karcie pamięci cyfrowego aparatu fotograficznego. elta Kombi LCD odtwarza formaty CD, DVD, DivX, MP3, JPEG oraz posiada menu w języku polskim.

Linia elta Kombi LCD obejmuje trzy modele:
elta 15NSD (panel o wymiarach 374 x 365 x 60 mm i ekran 15') w kolorze srebrnym
elta 19NSD (panel o wymiarach 498 x 482 x 70 mm i ekran 19') w kolorze srebrnym
elta 19WBD (panel o wymiarach 500 x 370 x 70 mm i panoramiczny ekran 19') w kolorze czarnym

elta Kombi LCD zostało zaprojektowanie nie tylko jako sprzęt do użytku domowego, ale także jako urządzenie przenośne. Produkt elta można podłączyć do sieci oraz do gniazda 12 V, co pozwala na korzystanie z urządzenia w przyczepie kempingowej, domku letniskowym, na jachcie, a nawet w samochodzie poprzez gniazdo zapalniczki. W zestawie z produktem znajduje się uniwersalny, wielofunkcyjny pilot, a sterowanie możliwe jest również poprzez przyciski na panelu telewizora. elta Kombi LCD można postawić na stoliku lub na półce, a także powiesić na ścianie. Specjalny ergonomiczny uchwyt umożliwi łatwy transport i przenoszenie sprzętu.
Wszystkie modele elta Kombi LCD montowane są w Szczecinie.
elta Kombi LCD to znacznie więcej niż telewizor?

Średnia cena detaliczna:
elta 15NSD 1 339 zł;
elta 19NSD 1 569 zł;
elta 19WBD 1 659 zł
Produkty dostępne są w sieciach handlowych oraz sklepie internetowym elta Polska na www.elta.pl.