kino domowe

NOWE AMPLITUNERY KINA DOMOWEGO DENON SERII X - AVR-X2100W I AVR-X1100W

news |

AVR-X1100W to 7.2-kanałowy, sieciowy amplituner kina domowego o mocy 7x145W. Jego użytkownicy

AVR-X1100W to 7.2-kanałowy, sieciowy amplituner kina domowego o mocy 7x145W. Jego użytkownicy mogą strumieniować swoją muzykę z urządzeń Apple za pomocą technologii AirPlay lub odtwarzać zasoby muzyczne zgromadzone w postaci plików na urządzeniach kompatybilnych z DLNA, jak np. dysk NAS. Ponadto urządzenie to pozwala wybierać spośród tysiąca internetowych stacji radiowych i cieszyć się muzyką z serwisu Spotify za pomocą ostatniej wersji Spotify Connect (w krajach, w których jest dostępna; wymagana subskrypcja). Dla zwiększenia wygody użytkowania przedni port USB można używać zarówno do podłączenia dowolnego urządzenia pamięci masowej USB, jak i iUrządzenia (równoczesne odtwarzanie muzyki i ładowanie się). Aby móc kontrolować wszystkie te funkjce, można korzystać z aplikacji Denon Remote App (iOS i Android). AVR-X1100W posiada łącznie 6 wejść HDMI (jedno z przodu), które pozwalają podłączyć wiele różnych źródeł. Wejścia Blu-ray i Game wspierają technologię 4K Ultra HD 60 Hz oraz 4:4:4 Pure Color video pass-through, funkcjonalność z najnowszej specyfikacji HDMI. AVR-X1100W jest oczywiście także w pełni kompatybilny z technologią 3D.
Zawierający wszystkie funkcjonalności młodszego brata AVR-X2100W oferuje 150W na kanał. Wyposażony w 8 wejść HDMI i 2 wyjścia HDMI, amplituner ten jest gotowy przejąć kontrolę nad jeszcze większą ilością cyfrowych urządzeń, takich jak odtwarzacz Blu-ray, konsole do gier, odtwarzacze multimedialne, kamery wideo i wiele innych - i to jednocześnie. Wyposażony w potężną sekcję procesora wideo, AVR-X2100W oferuje możliwość konwertowania i transkodowania źródeł wideo o standardowej i wysokiej rozdzielczości do rozdzielczości 4K Ultra HD, a także posiada możliwość obsługi następnej generacji źródeł i wyświetlacza w technologii 4K Ultra HD 60Hz. Nowe amplitunery posiadają pełen pakiet dźwiękowej technologii Audyssey: Dynamic Volume oferuje dopasowanie głośności w czasie rzeczywistym, a Dynamic EQ poprawia efekty przestrzenności dźwięku na niższych poziomach głośności. MultEQ XT automatycznie kalibruje głośniki (łącznie z subwooferem), aby dopasować ustawienia do wymiarów pokoju odsłuchowego i do charakterystyki głośników.

Najważniejsze cechy:
Denon AVR-X1100W
- 7 kanałów (po 145 W na każdy) dyskretny wzmacniacz mocy dla osiągnięcia mocnego i szczegółowego dźwięku
- Wbudowane WiFi z podwójną anteną, wbudowany Bluetooth
- HDMI w najnowszym standardzie z technologią 4K Ultra HD 60 Hz Pass-through
i 4:4:4 colour resolution
- 6 wejść HDMI (łącznie z przednim), 1 wyjście HDMI
- Szerokie wsparcie dla formatów strumieniowania, w tym DSD i strumieniowania AIFF
- Obsługa serwisu Spotify
- AirPlay i strumieniowanie muzyczne DLNA
- Zaawansowany tryb ECO z opcją off/on/auto
- Audyssey MultEQ XT z technologią Audyssey Dynamic Volume i Dynamic EQ
- Poprawiony Asystent Konfiguracji i graficzny interfejs użytkownika (Hybrid GUI, 9 języków, także język polski)
-Dostępny w kolorze czarnym

Denon AVR-X2100W
- 7 kanałowy (po 150W na każdy kanał) wysokiej jakości dyskretny wzmacniacz mocy dla wzmocnienia dźwięku i zapewnienia mu wyrazistości
- 8 wejść HDMI (wliczając 1 przedni), wyjścia 2 HDMI
- Zaawansowane Przetwarzanie Video z dostępną rozdzielczością 1080p i z technologią 4k Ultra HD
- Poprawiony Asystent Konfiguracji i graficzny interfejs użytkownika (Hybrid GUI, 9 języków, także język polski)
- Certyfikat ISF


INFO www.denon.pl

DENON AVR-X2100W


DENON AVR-X1100W