kino domowe

AMPLITUNER ONKYO TX-NR636

news |

TX-NR636 to jeden z nielicznych amplitunerów A/V, który współpracuje w pełni z przyszłościowym streamingiem

TX-NR636 to jeden z nielicznych amplitunerów A/V, który współpracuje w pełni z przyszłościowym streamingiem filmów/programów Ultra HD i gier. Posiada HDMI zgodne z 4K/60Hz oraz kod HDCP 2,2. Ma także procesor Marvell Qdeo perfekcyjnie skalujący sygnał wideo, który potrafi przetworzyć sygnał z DVD lub ze starszych gier do wspaniale ostrego obrazu Full HD lub 4K.
Kanały przednie Onkyo TX-NR636 są zbudowane w oparciu o technologię trójstopniowych odwróconych stopni Darlingtona. Takie rozwiązanie pozwala wyciągnąć ze wzmacniaczy potężne dawki energii i nadzwyczajną precyzję, co przydaje się podczas odsłuchu stereofonicznego, ale także podczas wsłuchiwania się w odgłosy i dialogi płynące z kanału centralnego. 
Onkyo TX-NR636 to ultranowoczesne urządzenie, ale równocześnie bardzo proste w obsłudze. Ma wbudowane Wi-Fi, a kompleksowe sterowanie zapewniają aplikacje współpracujące z urządzeniami opartymi na Androidzie lub iOS-ie, które także umożliwiają wysłanie w trybie bezprzewodowym muzyki do amplitunera. Dostępne są także: Bluetooth (Version 2.1 + EDR), technologia podglądu sygnału na wejściach HDMI ? InstaPrevue, wejście gramofonowe MM, korekcja akustyki pomieszczenia, nagłośnienie dodatkowego pomieszczenia Zone 2 i wiele innych nowoczesnych funkcji.

INFO www.onkyo.pl

ONKYO TX-NR636ONKYO