kino domowe

HARMAN KARDON ONYX BEZPRZEWODOWY SYSTEM GŁOŚNIKOWY

news |

Za co Onyx otrzymał doroczną nagrodę i tytuł Najlepszego Przenośnego Systemu Audio 2013-2014

Za co Onyx otrzymał doroczną nagrodę i tytuł Najlepszego Przenośnego Systemu Audio 2013-2014, przyznawany przez The European Imaging and Sound Association (EISA)? Bo nie ma drugiego bezprzewodowego systemu głośnikowego, który by nie tylko tak doskonale brzmiał i rewelacyjnie wyglądał, ale też pachniał luksusową skórą jak portfel biznesmena i łączył się z każdym bezprzewodowym źródłem dźwięku.
Onyx otrzymał wszystkie najnowsze technologie bezprzewodowego przesyłania dźwięku i strojenia. Mamy tu Bluetooth z NFC, aptX oraz AAC, ale także DLNA i AirPlay . To produkt przełomowy nie tylko dla Harmana, bo wyznacza nowe, nieosiągalne dotąd standardy w sektorze bezprzewodowego, przenośnego sprzętu audio. Ta nieograniczoność wariantów łączności bezprzewodowej wprawia w osłupienie, sprawiając, że nie wymyślicie sobie stacjonarnego ani przenośnego nadajnika bezprzewodowego ? smartfonu, tabletu, komputera ? z którego Onyx nie byłby w stanie czerpać muzyki. Dzięki autorskiej technologii Harmana TrueStream sygnał dźwiękowy jest optymalizowany, gwarantując najlepsze osiągalne warunki odsłuchu i to bez względu na używaną aplikację lub źródło dźwięku. Natomiast za końcowe brzmienie, budujące w pomieszczeniu solidną, doskonale wyważoną scenę muzyczną, odpowiadają cztery ukryte za maskownicą głośniki (2 średniotonowce o średnicy 7,5cm i dwa tweetery) o mocy 15W każdy oraz dwa pasywne radiatory, z klasą formujące mięsisty, głęboki bas. Efektem ich mistrzowskiego popisu jest perliście klarowny, soczysty, pełny i precyzyjny w każdym szczególe dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości od 60Hz do 20kHz.
Onyx może być zasilany z sieci, ale też z wbudowanej baterii litowej o pojemności 2500mA, która po naładowaniu gwarantuje 6 godzin nieprzerwanej muzyki. Dzięki niej, bez wikłania się w przewody, można z każdego miejsca kontrolować sygnał i sposób, w jaki głośnik podaje uszom ulubioną muzykę. Cena: 1999zł.

INFO www.jbl.pl

HARMAN KARDON ONYX