gadżety

AKG K452 SŁUCHAWKI

news |

Skoro AKG K451 - zeszłoroczny model słuchawek austriackiego potentata branży - wyróżniono tytułem "Produkt Hi-Fi Roku 2012", nadawanym przez

Skoro AKG K451 - zeszłoroczny model słuchawek austriackiego potentata branży - wyróżniono tytułem "Produkt Hi-Fi Roku 2012", nadawanym przez słynny brytyjski magazyn "What Hi-fi? Sound & Vision", to trudno się dziwić, że i konstrukcja kolejnego modelu serii wykorzystuje te same, bardzo udane, założenia konstrukcyjne. W dodatku słuchawki nauszne K452 trafiły na rynek od razu w dwóch wersjach kolorystycznych - klasycznej białej i czarno-niebieskiej - dość, by każdy mógł w nich nie tylko wyglądać, ale i czuć się jak we własnej skórze.
Choć K452 są kompatybilne z większością urządzeń przenośnych, najlepiej współpracują z gadżetami z systemem operacyjnym Android (telefony komórkowe, smartfony, tablety, tablety PC i netbooki), a to dzięki umieszczonym na przewodzie pilotowi i mikrofonowi. Zwłaszcza smartfon jest tym, z czym słuchawki spajają się w jedną, doskonale współistniejącą i współbrzmiącą całość. Zamknięta konstrukcja muszli wyściełanych miękką, luksusową skórą zapewnia pasywne tłumienie hałasu z zewnątrz i komfort, który docenią amatorzy długich wypadów w miasto. Sprzyja im także niewielka masa słuchawek oraz trójpłaszczyznowy system składania muszli, dzięki któremu bez problemu mieszczą się w niewielkim, sztywnym etui, pasującym w sam raz do kieszeni. Wewnątrz muszli mamy zgraną parę dynamicznych, 40-milimetrowych przetworników o impedancji 32 ohm. Ów tandem dzielnie sobie poczyna w paśmie 11Hz-29,5kHz, wydobywając z muzyki każdy niuans i dostarczając uszom prawdziwie studyjnych emocji. Cena: 419 zł.

INFO www.jbl.pl

AKG K452