hi-fi

NOWOŚCI W GALERII AUDIO

news |

Oferta Galerii Audio poszerzyła się o ciekawe pozycje. Do sprzedaży wchodzą długo oczekiwane kolumny duńskiej firmy Davone model Grande.

Oferta Galerii Audio poszerzyła się o ciekawe pozycje. Do sprzedaży wchodzą długo oczekiwane kolumny duńskiej firmy Davone model Grande. Ich premiera będzie miała miejsce w październiku we Wrocławskim hotelu Radison Blu na cyklicznym spotkaniu melomanów i miłośników dobrego dźwięku - Audiofil. Grande to 3-drożne podłogowe ważące 48kg każda, kolumny o bardzo skomplikowanej obudowie, wzmocnionej od wewnątrz specjalną kratownicą podobnie jak w słynnym Matrix B&W. Oprócz dźwięku najwyższej próby kolumny Grande mają intrygujący, niepowtarzalny design. Front pokryty jest naturalna skórą, która nie tylko nadaje kolumnom ekskluzywny charakter, ale ma również bardzo dobre własności akustyczne.
Kolejną nowością w ofercie firmy Galeria Audio są amerykańskie filtry i kable sieciowe Chang Lightspeed. Firma Chang Audio została założona w 1991 roku przez Michaela Changa inżyniera i audiofila, który będąc niezadowolonym z filtrów dostępnych na rynku, postanowił zaprojektować własne. Projekt Pana Changa eliminuje zanieczyszczenia AC bez użycia transformatorów i cewek. Siedziba firmy Chang Audio mieści się w Sylvanii, Ohio i tam odbywa się cała produkcja. Oferta obejmuje pięć modeli filtrów: dwa o obciążalności 10A, a trzy to 16-amperowe. Do tego dochodzą jeszcze 3 modele sieciówek.

INFO www.galeriaaudio.pl

Davone

grande