kino domowe

ONKYO TX-NR929 DZIEWIĘCIOKANAŁOWY AMPLITUNER

news |

TX-NR929 to pierwszy amplituner Onkyo z linii produktów na rok 2013 wyposażony

TX-NR929 to pierwszy amplituner Onkyo z linii produktów na rok 2013 wyposażony w dziewięć pełnozakresowych wzmacniaczy mocy (230W/kanał, 6 ohm, 1kHz, 1 kanał wysterowany, JEITA). Urządzenie posiada wbudowane Wi-Fi zapewniające streaming sygnału audio, który to proces można w pełni kontrolować swoim telefonem. Dodatkowo technologia Bluetooth skutecznie zastępuje przewodowe połączenia wszystkich współpracujących z amplitunerem źródeł sygnału hi-fi.
Onkyo TX-NR929 jest wyposażony w dziewięć wejść HDMI 4K i dwa wyjścia HDMI (jedno ARC, drugie Zone 2). Dziewięć efektywnych wzmacniaczy zapewnia nagłośnienie w dwóch dodatkowych strefach Zone2 i Zone3, i to z jakością identyczną jak ta zastosowana w pomieszczeniu głównym. Praca i wybór źródła w dodatkowych pomieszczeniach mogą być obsługiwane z wykorzystaniem darmowej aplikacji Onkyo na iOS-a lub Androida.
Onkyo TX-NR929 może odbierać stacje internetowe, a także korzystać z plików audio umieszczonych w chmurze. Posiada: port USB obsługujący sygnał cyfrowy z iPoda/iPhone'a/iPad'a, wejście HDMI współpracujące z urządzeniami wyposażonymi w technologię MHL, podgląd z wejść HDMI - InstaPrevue, skalowanie sygnału wideo do 4K dzięki procesorowi Marvell Qdeo, korekcję Phase-Matching Bass Boost i wiele innych funkcji. Cena: 6.499zł. Recenzja w nr. Hi-Fi Choice & Home Cinema 9/2013.

INFO www.onkyo.pl

ONKYO TX-NR929


ONKYO