hi-fi

VIVID AUDIO W POLSCE!

news |

Niesamowite kolumny o niepowtarzalnym, intrygującym wzornictwie firmy Vivid Audio, będące ozdobą wielu wystaw audio, trafiły wreszcie do Polski.

Niesamowite kolumny o niepowtarzalnym, intrygującym wzornictwie firmy Vivid Audio, będące ozdobą wielu wystaw audio, trafiły wreszcie do Polski. Audio Sytem poinformował, że została dystrybutorem produktów Vivid Audio w naszym kraju.
Nazwa Vivid Audio jest z pewnością dobrze znana polskim miłośnikom high-endu śledzącym światowe wydarzenia np. światowe wystawy audio czy to bezpośrednio odwiedzając je, czy czytając relacje z tych imprez w magazynach drukowanych bądź internetowych. Zespół Vivid Audio ma za sobą 40 lat doświadczeń w tworzeniu produktów o walorach jakościowych dalece wykraczających poza to, co było dotychczas określane jako innowacyjne czy niespotykane. Celem firmy jest wytwarzanie kolumn przodujących w świecie systemów high-end.
W zasadzie wszystkie elementy każdej z kolumn Vivid Audio są albo unikalne i niespotykane albo też dopracowane w znacznie większym stopniu niż w produktach konkurencji. Każdy podzespół składający się na kolumnę głośnikową został przemyślany od podstaw i poddany innowacyjnym metodom analizy, aby uzyskać najwyższy poziom wykonania i funkcjonalności. Vivid Audio szczyci się tym, że projektuje i produkuje swoje przetworniki samodzielnie, we własnej hali produkcyjnej.
W skład zespołu Vivid Audio wchodzi legenda high-endu mieszkaniec angielskiego Brighton Laurence Dickie, który wyrobił sobie markę tworząc obudowy typu Matrix dla brytyjskiego B&W, a także flagowe, obecnie już kolekcjonerskie kolumny B&W Nautilus. Mając mnóstwo pomysłów na dalsze udoskonalenia kolumn Dickie wniósł prawdziwą obfitość innowacji do Vivid Audio.

Przykładowe ceny najbardziej zaawansowanych modeli podłogowych:
G1 Giya 204.750zł (para)
G2 Giya 157.500zł (para)
G3 Giya 126.000zł (para)

INFO www.audiosystem.com.pl

 VIVID AUDIO