hi-fi

8 LAT NAMELESS BLACK

news |

Z okazji ósmej rocznicy premiery interkonektu Nameless Black, gdański producent z okazji wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję przewodu Nameless Black Classic Line SE.

Z okazji ósmej rocznicy premiery interkonektu Nameless Black, gdański producent z okazji wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję przewodu Nameless Black Classic Line SE. Kable o nietypowej długości (0,4 m) są odpowiednikiem regularnych przewodów Nameless Black Classic Line mk II. Tak jak i w przypadku normalnych produktów tak i w tym przewodzie wykorzystano oryginalną technikę i technologię wytwarzania, bazującą na geometrii fraktalnej (NFG - Nameless Fractal Geometry). Przewodniki miedziane znajdujące się w tym kablu poddane zostały podobnym operacjom technologicznym i ukształtowaniu geometrii jak wyrób końcowy, czyli finalny przewód Black. Interkonekty są zakończone złoconymi końcówkami. Na zewnętrzną oprawę podobnie jak w całej linii Classic, Reference czy też Custom wybrano naturalną skórę, która dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu zapewnia konieczną giętkość w jednej z płaszczyzn, ograniczając zbędne ugięcia przewodu w innych kierunkach. Wybór skóry naturalnej jest wynikiem kompromisu pomiędzy właściwościami konstrukcyjnymi przewodu a walorami estetycznym. Wraz z limitowaną edycją interkonektu powstała również minimalistyczna konstrukcja przewodów głośnikowych Nameless Black Mini Line SP, konfekcjonowanych pozłacanymi wtykami bananowymi. Tak jak i w przypadku interkonektów tak i w przewodach głośnikowych wykorzystywana jest technologia NFG (Nameless Fractal Geometry) doskonale sprawdzająca się również w tych "budżetowych" konstrukcjach. Ciekawostką jest program wymiany przewodów na wyższe modele produktów Nameless zapewniający klientom możliwość upgrade'u bez ponoszenia zbędnych kosztów.
Cena detaliczna przewodu Nameless Black Classic Line SE wynosi 69,99 zł za 40 cm komplet.
Cena detaliczna przewodu Nameless Black Mini Line SP SE wynosi 89,99 zł za 2,5 m, konfekcjonowany wtykami "bananowymi" komplet.

INFO www.nameless.aegp.pl