kino domowe

KEF E305 SYSTEM GŁOŚNIKÓW 5.1

news |

Oryginalny system KEF KHT2005 oraz KHT3005 typu jajko zrewolucjonizował kino domowe niezwykle dokładnym

Oryginalny system KEF KHT2005 oraz KHT3005 typu "jajko" zrewolucjonizował kino domowe niezwykle dokładnym trójwymiarowym dźwiękiem z małych głośników naszpikowanych najnowocześniejszymi technologiami. Następca tych modeli - KEF E305 - podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, a robi to w zaskakująco korzystnej cenie.
E305 jest oparty na czterech satelitach, głośniku centralnym oraz subwooferze. Tajemnica tego zestawu tkwi w najnowszej iteracji flagowego systemu głośników KEF Uni-Q, pierwotnie opracowanej dla wielokrotnie nagradzanej serii Q. Dzięki niezwykle szerokiej charakterystyce dyspersji i czystości dźwięku technologia ta zapewnia nadzwyczajnie naturalną jakość dźwięków.
Konstrukcja satelitów opiera się na dwudrożnej obudowie z bas-refleksem. Zastosowane przetworniki do 19mm tweeter oraz blisko 12cm głośnik średniotonowy. Pasmo przenoszenia satelity i centralki zaczyna się od 90Hz, co jest nadzwyczaj dobrym wynikiem, jednak czułość 86dB zapowiada, że system nie będzie czarował na niskich poziomach głośności. Z kolei w subwooferze pracuje 20cm głośnik wraz ze wzmacniaczem o mocy aż 250W.
KEF E305 jest dostępny w głębokiej czerni lub czystej bieli, z jedwabistym matowym wykończeniem w połączeniu z satynową, chromowaną aluminiową obudową, wygodnie obracaną w celu zamontowania uchwytów ściennych. Dostępne są również specjalne, pięknie zaprojektowane stojaki. Cena: 4.399zł.

INFO www.kef.com/html/pl