kino domowe

TRZY AMPLITUNERY KINA DOMOWEGO DENONA Z NOWEJ SERII X

news |

Denon rozszerzył swoją ofertę o trzy modele amplitunerów kina domowego z nowej Serii X.

Denon rozszerzył swoją ofertę o trzy modele amplitunerów kina domowego z nowej Serii X. AVR-X2000, AVR-X1000 oraz AVR-X500 są kolejnymi produktami spełniającymi obietnice producenta dotyczące łatwości obsługi, najwyższego poziomu parametrów użytkowych i dostosowania rozwiązań do wymogów nowoczesnego kina domowego.
AVR-X500, będący podstawowym modelem, oferuje 5-kanałowy wzmacniacz o mocy 140W na kanał. Dzięki przedniemu portowi HDMI użytkownicy mogą z łatwością podłączyć kamerę, tablet lub smartfon. Łatwość użytkowania jest gwarantowana dzięki intuicyjnemu interfejsowi graficznemu (GUI), a duży wyświetlacz zapewnia znakomitą czytelność. Łatwo dostępne przyciski szybkiego wyboru pozwalają użytkownikom na wybór ulubionej treści w wygodny sposób.
Amplitunery AVR-X2000 i AVR-X1000 dziedziczą najobszerniejszy jak dotąd zestaw funkcji sieciowych w urządzeniach Denona. Oferują AirPlay, wsparcie dla funkcji radia internetowego i dostęp do internetowych serwisów muzycznych typu Spotify czy Last.fm, kompatybilność z DLNA 1.5, a także wygodną kontrolę z poziomu aplikacji Denon Remote App (można przez nią sterować usługą Spotify).
Bardziej wymagający użytkownicy docenią fakt, że nowe amplitunery zawierają pełny pakiet technologii audio Audyssey dla optymalnej jakości dźwięku (Audyssey Dynamic Volume, Audyssey Dynamic EQ i Audyssey MultEQ XT). Polskojęzycznych użytkowników ucieszy z pewnością polskie menu w AVR-X2000 i AVR-X1000.
Podczas gdy AVR-X1000 jest wyposażony w 5-kanałowy wzmacniacz o mocy 145W, 5 wejść HDMI (w tym jedno z przodu) i technologie 3D pass-through, AVR-X2000 posiada jeszcze więcej unikatowych technologii. Jego wzmacniacz zapewnia 150W na każdy z siedmiu kanałów i składa się z jeszcze bardziej drobiazgowo dobranych komponentów. Wzmacniacze mogą być użyte do systemów 5.1 lub 7.1, bi-ampingu lub stworzenia drugiej strefy w innym pomieszczeniu. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w aż siedem (jedno z przodu) gniazd HDMI, z sekcją wideo z funkcjami pass-hrough i upscalingiem do 1080p, a nawet 4k Ultra HD.

INFO www.denon.pl