hi-fi

SYSTEM AND MAGIC NOWA MARKA W POLSCE

news |

Firma Systems And Magic oferuje inteligentne rozwiązania do zasilania systemów audio, których dystrybucję w Polsce prowadzi HiFi Ja i Ty.

Firma Systems And Magic oferuje inteligentne rozwiązania do zasilania systemów audio, których dystrybucję w Polsce prowadzi HiFi Ja i Ty.
Systems And Magic to włoski producent działający w branży od ponad 10 lat. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji akcesoriów sieciowych wysokiej klasy za rozsądną cenę. W swojej ofercie ma listwy, filtry, kable i akcesoria sieciowe polecane zarówno początkującym adeptom dobrego dźwięku, dysponujących tańszymi systemami audio, jak również tym, którzy mają większe ambicje włącznie z posiadaczami zaawansowanych systemów klasy high end.
Jakość wykonania i estetyka produktów z logo SAM (logo łatwo wpada w oko - klucz wiolinowy zakończony wtyczką) są wyjątkowe. Do obudów używa się grubego aluminium, a wygląd choć prosty przypomina, że te produkty pochodzą z Italii - kraju o bogatych tradycjach wzornictwa i designu. W opozycji do rozwiązań typu kondycjoner sieciowy oferta firmy Systems And Magic jest bardziej elastyczna i wszechstronna. Użytkownik może indywidualnie dobrać odpowiednie filtry i rozgałęźniki, które są potrzebne do konkretnego systemu i to zarówno pod względem ilości gniazd jak i wartości filtrów.
Koncepcja kondycjonera w porównaniu z indywidualnymi rozwiązaniami SAMa jest skończona - określona ilość gniazd i przyporządkowanych filtrów, która nie musi odpowiadać ilości potrzebnej użytkownikowi co do ilości i wartości filtrów.

INFO www.hifijaity.pl