hi-fi

KEF PREZENTACJA KOLUMN

news |

Począwszy od dnia 18 marca br. we wrocławskim salonie audio Fusic będzie można zapoznać się z produktami marki KEF - legendarnego, brytyjskiego

Począwszy od dnia 18 marca br. we wrocławskim salonie audio Fusic będzie można zapoznać się z produktami marki KEF - legendarnego, brytyjskiego producenta. W tym roku ten znany i ceniony producent kolumn głośnikowych obchodzi swoje 50 urodziny. Z tej okazji przez cały rok w różnych miejscach odbywają się prezentacje dokonań tego producenta. Jednym z wydarzeń specjalnych w naszym kraju będzie poświęcenie dwóch tygodni na prezentację prawie wszystkich serii kolumn w największym na Dolnym Śląsku salonie audio - wrocławskim FUSIC.

Szczegóły:
Termin - 18.03 - 29.03.2013.

Prezentowane modele:
1. Przez cały okres prezentowana będzie seria C w systemie kina domowego z możliwością odsłuchu w systemie stereo. W skład zestawu wchodzą kolumny frontowe KEF C7, głośnik centralny KEF C6LCR oraz głośniki tylne KEF C3.2. Przez wszystkie dni jubileuszowych pokazów prezentowane będą kolumny z serii Q w systemie kina domowego. W skład zestawu będą wchodzą kolumny frontowe KEF Q700, głośnik centralny KEF Q200c oraz głośniki tylne Q300. Zestaw kolumn zagra w połączeniu z różną elektroniką, w tym nowymi produktami Cambridge Audio.3. Można będzie posłuchać jubileuszowych kolumn KEF LS50 w połączeniu ze wzmacniaczem polskiego producenta... jakiego - Tego nie napiszemy, ale zaciekawionych zapewniamy, że warto tego zestawienia posłuchać. To system nadający się nie tylko do malutkich pomieszczeń.4. Przez cały okres prezentowane będą kolumny głośnikowe KEF R series w systemie stereo. Pomożemy w doborze elektroniki i pokażemy co potrafią kolumny za 10 000 zł.5. Prezentowane będzie również najmłodsze dziecko KEFa - KEF X300A. Kolumny aktywne z wbudowanym przetwornikiem - genialne rozwiązanie jeżeli dużo pracujemy na komputerze, a cenimy sobie wysokiej jakości stereo.6. Dla wszystkich osób poszukujących zgrabnych rozwiązań audio rozwiązaniem będą głośniki KEF T205, które będzie można zobaczyć, a na życzenie po omówieniu się również odsłuchać.Salon audio FUSIC serdecznie zaprasza w dniach od 18.03 do 29.03.2013, gwarantuje miłą i fachową obsługę, możliwość odsłuchu i oczywiście zakupu na wyjątkowych warunkach.
Adres: Wrocław, Bolesławicka 1, tel. 71 794 77 00

INFO www.fusic.pl