gadżety

JABRA W POLSCE - SŁUCHAWKOWE NOWOŚCI

news |

Duńska Jabra zaprezentowała na tegorocznym Mobile Word Congress w Barcelonie zaprezentowała najnowszą linię wysokiej jakości

Duńska Jabra zaprezentowała na tegorocznym Mobile Word Congress w Barcelonie zaprezentowała najnowszą linię wysokiej jakości zestawów słuchawkowych. Składa się ona z trzech zestawów: Jabra Revo, Jabra Reo Wireless i Jabra Vox. W Polsce dystrybucja muzycznych produktów Jabry została powierzona firmie Horn Distribution S.A., a uroczysta premiera muzycznych produktów Jabry odbyła się 20 lutego br. w warszawskim Columbia bar, gdzie zaproszeni goście mogli wypróbować osobiście wszystkie nowości z oferty firmy. Przedstawiciele naszej redakcji mieli również okazję zapoznać się z nowymi produktami Jabra i potwierdzają ich wysoką jakość wykonania oraz świetny dźwięk. Wszystkie zestawy słuchawkowe zostały zaprojektowane z wytrzymałych materiałów, a wysokiej jakości dźwięk zapewniła współpraca z firmą Dolby Laboratories. Do współpracy przy tworzeniu muzycznych produktów Jabry zostali również zaproszeni profesjonalni muzycy, którzy testowali produkty w warunkach profesjonalnego studia odsłuchowego. Dla wszystkich użytkowników słuchawek Jabra udostępniono bezpłatną aplikację Jabra Sound App.

Muzyczna linia Jabry:Jabra Revo Wireless
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z dźwiękiem Dolby o szerokim spektrum częstotliwości. Okrągły panel dotykowy pozwala na sterowanie muzyką i połączeniami.
- Najwyższa jakość połączeń - technologia Noise Blackout z podwójnym mikrofonem
- Funkcja NFC dla łatwego parowania
- Możliwość podłączenia przewodu w razie konieczności
- Obsługuje wszystkie urządzenia z funkcją Bluetooth: telefony, komputery, tablety
- Długi czas pracy i czuwania (12h/10 dni), duży zasięg bezprzewodowy (10m)
- Cena sugerowana: 1.199 złJabra Revo
Przewodowy zestaw słuchawkowy dostępny w kolorach białym i ciemnoszarym. Sterowanie muzyką i połączeniami z pilota na kablu.
- Kompaktowa, składana konstrukcja ułatwia przechowywanie
- Komfort podczas długiego użytkowania: muszle z pianką zapamiętującą kształty i wyściełany pałąk
- Dwa gniazda Jack 3,5mm po obu stronach pozwalające dzielić się muzyką i innym użytkownikiem słuchawek
- Obsługuje wszystkie urządzenia ze złączami jack 3,5mm:telefony, komputery, tablety
- Cena sugerowana: 899 złJabra Vox
Douszny zestaw słuchawkowy. W opakowaniu znajdują się wkładki douszne ColorCore EarGel w trzech rozmiarach dla indywidualnej wygody. Sterowanie muzyką i połączeniami umożliwia pilot na kablu.
- Dopracowany kształt w oparciu o profesjonalne odsłuchy dla muzyków zapewnia maksymalną przestrzeń dla basów
- Przewody najwyższej jakości o przekroju prostokąta, nieplączące się, wzmacniane ciekłym polimerem krystalicznym; magnesy SnagIt ułatwiające rozwijanie.
- Obsługuje wszystkie urządzenia ze złączami jack 3,5mm: telefony, komputery, tablety itp.
- Cena sugerowana: 449 zł

INFO www.horn.pl