hi-fi

SŁUCHAWKI AKG K551

news |

Nowe słuchawki AKG K551 to połączenie referencyjnego dźwięku AKG, komfortu i luksusu. Zastosowano w nich technologię Real Image Engineering,

Nowe słuchawki AKG K551 to połączenie referencyjnego dźwięku AKG, komfortu i luksusu. Zastosowano w nich technologię Real Image Engineering, która zapewnia dokładne odwzorowanie dźwięku oraz realistyczne wrażenie szerokości, odległości i głębi sceny. Słuchawki wokółuszne są niezwykle lekkie i mają komfortowy pałąk. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - czarno-srebrne z czarnym kablem i biało-srebrne z niebieskim kablem, przyciągają wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem. Można je złożyć na płasko, by wygodnie przechowywać je w domu lub torebce czy plecaku. Na kablu umieszczono mikrofon z pilotem do odbierania połączeń telefonicznych (kompatybilny z urządzeniami Apple).
W komplecie ze słuchawkami są dwa pozłacane wtyki przedłużające ich żywotność oraz minimalizujące straty sygnału. Wtyk 3,5mm służy do stosowania z urządzeniami iPhone, iPad, iPod, a także ze smartfonami działającymi pod systemem Android lub innymi przenośnymi źródłami dźwięku. Wtyk 6,3mm służy do podłączenia słuchawek do domowego amplitunera. Słuchawki K551 zachwycą także graczy i kinomanów, ponieważ potrafią wyciągnąć to, co najlepsze z dźwięku gier wideo i płyt Blu-ray. Cena: ok. 1.200zł.

INFO www.jbl.pl