hi-fi

PRZEDWZMACNIACZ HEGEL P20

news |

Hegel wprowadził do sprzedaży nowy przedwzmacniacz, model P20. Urządzenie wyposażono w cztery pary

Hegel wprowadził do sprzedaży nowy przedwzmacniacz, model P20. Urządzenie wyposażono w cztery pary niesymetrycznych wejść RCA, jedną parę symetrycznych (zbalansowanych) wejść XLR oraz specjalne wejście Home Theatre ułatwiające integrację P20 z systemami kina domowego. Regulowane wyjścia liniowe są dostępne zarówno w formie zbalansowanej, jak i niezbalansowanej. Jest też wyjście do nagrywania.
P20 jest dostępny w kolorze czarnym i srebrnym. Aluminiowe panele są wykańczane w procesie piaskowania oraz anodowania. Do przedwzmacniacza dodawany jest systemowy pilot wykonany z jednego kawałka aluminium, także poddanego procesom piaskowania i anodowania, który pozwala na regulację głośności i wybór wejść.
W P20 zastosowano tranzystory krzemowo-germanowe. Ponadto wykorzystano komponenty pracujące na sygnałach wysokich częstotliwości, pierwotnie zaprojektowane do innych zastosowań niż audio.
Hegel P20 ma bardzo niską impedancję wyjściową, dzięki czemu jest w stanie poprawnie współpracować z różnorodnymi interkonektami i końcówkami mocy. Układ elektroniczny P20 jest w pełni symetryczny (zrównoważony), poczynając od wejść, a kończąc na wyjściach. Cena: 10.500 zł.

INFO www.mojeaudio.pl


Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!