hi-fi

PRO-JECT HEAR IT ONE I TWO

news |

Znany austriacki producent, który jakiś czas temu wprowadził na rynek wzmacniacze słuchawkowe, teraz uzupełnia

Znany austriacki producent, który jakiś czas temu wprowadził na rynek wzmacniacze słuchawkowe, teraz uzupełnia swoją ofertę o słuchawki Hear It ONE i Hear It TWO.
Hear It ONE to dynamiczne, zamknięte słuchawki z neodymowymi przetwornikami magnetycznymi, które swoim brzmieniem oraz wyglądem sprostają niejednemu audiofilskiemu wyzwaniu. Oferują zachwycająco szczegółowe brzmienie, a są przy tym znacznie tańsze niż wiele konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Regulowany pałąk pokryty skórą oraz miękkie nauszniki z pianki również pokrytej skórą pozwalają na komfortowe słuchanie muzyki przez wiele godzin, bez zmęczenia i wrażenia nadmiernego uciskania głowy. Przewód sygnałowy wykonano z HP OFC - wysokiej jakości miedzi beztlenowej, pozłacane wtyki (3,5mm jack + adapter 6,3mm) gwarantują transmisję sygnału bez zakłóceń.
Hear It TWO ze względu na niską impedancję (32ohm) oraz czułość (107dB) idealnie nadają się do współpracy z urządzeniami przenośnymi typu iPod, iPhone, iPad itp. Produkowane są w trzech atrakcyjnych kolorach - czerwonym, białym i czarnym. Posiadają miękkie nauszniki umożliwiające obrót o 90, co pozwala na łatwe spakowanie i transport. Wysokiej jakości przewód sygnałowy jest wykonany z miedzi beztlenowej (HP-OFC) i zakończony pozłacanym wtykiem 3,5mm jack, ale w zestawie jest również adapter 6,3mm.
Ceny: Hear It ONE - 445zł; Hear It TWO - 270zł.

INFO www.voice.com.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!