s-e-r-v-e-r-a-d-s

wszystkie

PRO-JECT HEAR IT ONE I TWO

news

Znany austriacki producent, który jakiś czas temu wprowadził na rynek wzmacniacze słuchawkowe, teraz uzupełnia

Znany austriacki producent, który jakiś czas temu wprowadził na rynek wzmacniacze słuchawkowe, teraz uzupełnia swoją ofertę o słuchawki Hear It ONE i Hear It TWO.
Hear It ONE to dynamiczne, zamknięte słuchawki z neodymowymi przetwornikami magnetycznymi, które swoim brzmieniem oraz wyglądem sprostają niejednemu audiofilskiemu wyzwaniu. Oferują zachwycająco szczegółowe brzmienie, a są przy tym znacznie tańsze niż wiele konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Regulowany pałąk pokryty skórą oraz miękkie nauszniki z pianki również pokrytej skórą pozwalają na komfortowe słuchanie muzyki przez wiele godzin, bez zmęczenia i wrażenia nadmiernego uciskania głowy. Przewód sygnałowy wykonano z HP OFC - wysokiej jakości miedzi beztlenowej, pozłacane wtyki (3,5mm jack + adapter 6,3mm) gwarantują transmisję sygnału bez zakłóceń.
Hear It TWO ze względu na niską impedancję (32ohm) oraz czułość (107dB) idealnie nadają się do współpracy z urządzeniami przenośnymi typu iPod, iPhone, iPad itp. Produkowane są w trzech atrakcyjnych kolorach - czerwonym, białym i czarnym. Posiadają miękkie nauszniki umożliwiające obrót o 90, co pozwala na łatwe spakowanie i transport. Wysokiej jakości przewód sygnałowy jest wykonany z miedzi beztlenowej (HP-OFC) i zakończony pozłacanym wtykiem 3,5mm jack, ale w zestawie jest również adapter 6,3mm.
Ceny: Hear It ONE - 445zł; Hear It TWO - 270zł.

INFO www.voice.com.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!