hi-fi

AUDIO SHOW 2012 JUŻ W TEN WEEKEND!

news |

Już w najbliższy weekend 10-11 listopada odbędą się odbędzie się największa w Polsce doroczna wystawa sprzętu audio oraz kina domowego.

Już w najbliższy weekend 10-11 listopada odbędą się odbędzie się największa w Polsce doroczna wystawa sprzętu audio oraz kina domowego.
Impreza w przeciwieństwie do tradycyjnych targów wystawienniczych odbywa się w pokojach hotelowych i apartamentach, gdzie każdy w komfortowych warunkach będzie mógł posłuchać i porównać wiele urządzeń audio-wideo z różnych przedziałów cenowych. Jak co roku nie zabraknie najbardziej zaawansowanych technologicznie i ekstremalnie drogich, unikalnych urządzeń audio np. Kondo - system marzeń za 2 mln zł! Jest to najdroższy system audio jaki kiedykolwiek publicznie zaprezentowano w Polsce. W skład zestawu japońskiej firmy Kondo wejdzie m.in. gramofon analogowy Ginga, przedwzmacniacz lampowy M-1000 oraz monobloki lampowe GakuOn II.
Ponadto podczas trwania wystawy organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji np. ciekawe seminaria poświęcone tematyce audio. W tym roku zaproszeni goście, także z zagranicy zagraniczny gość Chris Connaker opowie o możliwościach jakie kryją w sobie odtwarzacze plików cyfrowych, a Wally Malewicz o cudach analogu i sprzętu gramofonowego.

Audio Show 2012 odbędzie się w luksusowych warszawskich hotelach Bristol,
Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski w dniach 10-11 Listopada. Zapraszamy
wszystkich serdecznie na wystawę, a także do odwiedzenia naszego stoiska
znajdującego się na parterze w hotelu Sobieskim.

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!