hi-fi

QUANTUM SR20 BEZPIECZNIKI

news |

Firma Synergistic Research wprowadziła do swojej oferty audiofilskie mikrobezpieczniki o nazwie Quantum SR20.

Firma Synergistic Research wprowadziła do swojej oferty audiofilskie mikrobezpieczniki o nazwie Quantum SR20. Wykonano je ze specjalnego stopu i poddano kondycjonowaniu Quantum Tunelling.
Bezpieczniki w torze zasilania lub torze sygnałowym urządzeń elektronicznych mają wpływ na dźwięk, ponieważ - jak każdy rezystor - generują mikroszum. Ich wykonanie może zatem w sposób znaczący przekładać się na brzmienie. Dzięki kondycjonowaniu Quantum Tunelling (2.000.000V) Synergistic Research uzyskuje zmianę struktury molekularnej przewodnika wewnątrz bezpieczników, co likwiduje niepożądany mikroszum.
Producent zapewnia, że Quantum SR20 przewyższają wszystkie inne wysokiej jakości bezpieczniki obecne na rynku, m.in. takich firm, jak Supreme, Furutech czy AudioMagic. Dla wszystkich niedowiarków, którzy poddają w wątpliwość możliwość poprawy brzmienia przez bezpieczniki, istnieje możliwość wypożyczenia Quantum SR20 na okres 2 tygodni i przekonania się o tym na własne uszy. Ceny: 5x20mm - 281zł; 6,3x32mm - 328zł.

INFO www.audiofast.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!