kino domowe

OLIMPIADA NA ŻYWO W 3D DZIĘKI PANASONIC

news |

XXX Igrzyska Olimpijskie w Londynie rozpoczęte! W tym roku dzięki Panasonic po raz pierwszy w historii można oglądać relację na żywo 3D!

W Polsce transmisja w trójwymiarze dostępna jest w ramach kampanii "Summer of Sports" na telewizorach Panasonic SmarTViera w 96 punktach sprzedaży w całej Polsce oraz warszawskim klubie Hard Rock Cafe.

Panasonic zapewnia największe w historii wsparcie sprzętu audiowizualnego na Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012. W ramach partnerstwa, po raz pierwszy w historii igrzysk olimpijskich, firma dostarcza technologię niezbędną do transmisji wybranych konkurencji na żywo w 3D. Łącznie będzie można obejrzeć aż 200 godzin transmisji w 3D m.in. ceremonię otwarcia i zamknięcia oraz następujące dyscypliny: zawody lekkoatletyczne, gimnastyka, skoki do wody i pływanie. Do realizacji transmisji wykorzystano zaawansowane technologie i sprzęt Panasonic, w tym kamera Full HD AG-2DP1.

Ponadto Panasonic zachęca także do śledzenia bieżących wyników i klasyfikacji medalowej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej LONDYN 2012

Więcej informacji o kampanii "Summer of Sport" znajduje się na stronie Panasonic.pl Lista punktów włączonych do kampanii "Summer of Sports" dostępna jest w zakładce po prawej stronie.