kino domowe

AMPLITUNER ONKYO HT‑R558

news |

Onkyo wprowadza na rynek tani pięciokanałowy amplituner wyposażony w system kalibracji Audyssey 2EQ, który dopasuje posiadaną

Onkyo wprowadza na rynek tani pięciokanałowy amplituner wyposażony w system kalibracji Audyssey 2EQ, który dopasuje posiadaną elektronikę do każdego pomieszczenia. Urządzenie posiada cztery wejścia HDMI v 1.4 (wspierające technologię 3D), co zapewnia perfekcyjną integrację takich urządzeń, jak odtwarzacz Blu-ray, tuner satelitarny czy konsola do gier. Na panelu frontowym odnajdziemy port USB, do którego możemy doprowadzić dźwięk w postaci cyfrowej z iPoda/iPhone'a lub pamięci flash. Onkyo udostępnia aplikacje: "Onkyo Remote App 2 for iPod touch/iPhone" oraz "Onkyo Remote for Android", które zapewniają intuicyjne sterowanie amplitunerami za pośrednictwem iUrządzeń firmy Apple. Amplituner jest wyposażony w pięć wysokoprądowych wzmacniaczy audio zapewniających najwyższą jakość dźwięku i bardzo niski poziom szumów. Zbudowano je zgodnie z technologią reprodukcji szerokopasmowej WRAT (Wide Range Amplifier Technology), używając wyłącznie tranzystorów. Amplituner ma na pokładzie dekodery bezstratne: Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio zapewniające jakość dźwięku identyczną z tą, jaką dysponuje realizator dźwięku. Urządzenie jest wyposażone w przetworniki D/A Burr-Brown 192kHz/24-bit w każdym kanale, tuner AM/FM z RDS z pamięcią 40 stacji oraz pilota obsługującego inne urządzenia Onkyo.

INFO www.onkyo.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!