s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

Tomasz Lipa Lipnicki akustycznie

wydarzenie |
niezdefiniowano - Tomasz Lipa Lipnicki akustycznie

Lider zespołów Illusion i Lipali zagra na żywo swoje największe hity w wersjach akustycznych.

Od lat na polskiej scenie muzycznej - muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów, gitarzysta, lider zespołów Illusion i Lipali - Tomasz "Lipa" Lipnicki zaprezentuje się w niecodziennej odsłonie.

Artysta znany jest przede wszystkim z występów w grupie Illusion, w której występował z przerwami w latach 1992-2012. W zespole pełnił funkcję lidera, wokalisty, autora tekstów i głównego kompozytora. W 2000 roku utworzył solowy projekt pod nazwą Lipali, przekształcony w latach późniejszych w zespół. Przez krótki okres był także członkiem Acid Drinkers, a grał także w zespołach She i Skawalker.  
Tomasz Lipa Lipnicki akustycznie
Solowe koncerty Tomka Lipnickiego to prawdziwy rarytas dla wiernych fanów artysty, przyzwyczajonych mocniejszego repertuaru, który przez lata konsekwentnie proponował. Teraz największe hity artysty, jak i mniej znane utwory wykonywane na żywo w nowych aranżacjach pokażą Lipnickiego w zupełnie innym świetle, a ponadto pomogą odkryć te utwory zupełnie na nowo.
Już w najbliższą sobotę w klubie Jack's Bar Warsaw Cinema, ul. Bracka 18 w Warszawie wystąpi Tomasz "Lipa" Lipnicki - solo akustycznie.
INFO strefamusicart.pl