s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

Anna Maria Jopek na Audio Video Show 2018

wydarzenie |
niezdefiniowano - Anna Maria Jopek na Audio Video Show 2018

Wielkimi krokami zbliża się kolejna wystawa Audio Video Show 2018, a organizator, jak zwykle przygotowuje moc atrakcji.

Już dziś wiadomo, że gościem specjalnym będzie Anna Maria Jopek - jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek, która nagrywała i koncertowała ze światowymi gwiazdami, takim jak: Sting, i Path Metheny, Bobb McFerrin.

Tegoroczna, 22. edycja Audio Video Show - największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i wideo - odbędzie się w dniach 16-18 listopada odbędzie się w lożach VIP PGE Narodowego oraz ekskluzywnych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.
Podczas Audio Video Show 2018 odbędzie się premierowy odsłuch winylowej wersji płyty "Ulotne", którą Anna Maria Jopek zrealizowała wspólnie ze światowej sławy amerykańskim saksofonistą i kompozytorem jazzowym Branfordem Marsalisem. Płyta w wersji CD trafiła do sprzedaży 5 października, natomiast wersja winylowa ukaże się nieco później.
Anna Maria Jopek na Audio Video Show 2018
Jesteśmy przekonani, że spotkanie z Anną Marią Jopek, która jest profesjonalistką w każdym calu i to zarówno jeśli chodzi o materię muzyczną, jak i kwestie techniczne nagrań, będzie niezwykle ciekawe zwłaszcza dla audiofilów, którzy przybędą na Audio Video Show. Ania potrafi dużo i ciekawie mówić i przede wszystkim zna się na rzeczy, o czym mogliśmy się przekonać podczas spotkań z nią przy okazji wydania poprzedniej płyty zatytułowanej "Minione" (z 2017 r.) zrealizowanej przy udziale jednego z najwybitniejszych pianistów improwizujących Gonzalo Rubalcaby. Relację z tego spotkania zamieściliśmy w bezpłatnym magazynie cyfrowym Hi-Fi Choice & Home Cinema nr 2/2017, a obszerne fragmenty zapisu rozmowy – w formie plików audio - o zawiłościach technicznych związanych z nagrywaniem tej płyty, znajdziecie Państwo na naszym kanale YouTube.
Źródło: informacja prasowa Audio Video Show