s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Amica DFM436ACSH

prezentacja |
niezdefiniowano - Amica DFM436ACSH

Zmywarka to jedno z niewielu urządzeń w kuchni, które oszczędzić nam czas, aby mieć go więcej na oglądanie filmów czy słuchanie muzyki.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważną kwestią szeroko podnoszoną w mediach jest ochrona środowiska i ściśle związane z nią oszczędne gospodarowanie takimi zasobami jak woda, czy energia. Każdy z nas może mieć w tym swój udział decydując się na rezygnację z tak prozaicznej czynności, jak ręczne mycie naczyń na rzecz zmywarki, która nie tylko zaoszczędzi nasz czas i trud, ale przede wszystkim spowoduje, że zużyjemy zdecydowanie mniej wody i energii potrzebnej na jej podgrzewanie. Trudno jest znaleźć proste rozwiązanie, które jest korzystne pod niemal każdym względem, jak opisywana tu właśnie zmywarka. Co więcej nie tylko nasze środowisko na tym naturalne zyska, ale i nasz portfel, zwłaszcza w sytuacji jaka ma obecnie miejsce w dużych miastach, gdzie opłata za wywóz śmieci uzależniona jest od ilości zużytej wody.

Na rynku nie brakuje zmywarek różnych producentów, więc jest z czego wybierać, ale kierując się patriotyzmem gospodarczym, ceną oraz solidnością wykonania, to wybór marki jest prosty - Amica. Warto tu wspomnieć, że jest ona największym producentem sprzętu gospodarstwa domowego z centralą w Polsce. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się najnowszą technologią i nowoczesnym designem. Poprzez marki Amica, Gram, Hansa i CDA Grupa generuje ponad 70 procent przychodów na blisko 60 rynkach zagranicznych. W całej Grupie Amica jest zatrudnionych ponad 3 tysiące osób.

Amica DFM436ACSH

Decydując się na zakup zmywarki firmy Amica możemy być pewni, że są one funkcjonalne, solidnie wykonane i zastosowano w nich innowacyjne technologie. Oznacza to nie tylko lepsze dopasowanie się do potrzeb użytkownika, ale także mniejsze zużycie zarówno wody, jak i energii elektrycznej. W tym zakresie produkty rodzimej firmy wyróżniają się na tle wielu konkurencyjnych marek. Na forach internetowych oprócz kwestii oszczędnościowych, sprzęty marki Amica chwalone są za bogactwo funkcji, programów i temperatur, ale także za sprytne rozwiązania pozwalające elastycznie i optymalnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz zmywarki. Chodzi tu głównie o naczynia posiadające nietypowe kształty i rozmiary, jak np. kieliszki, dzbanki itp.

Amica DFM436ACSH jest urządzeniem wolnostojącym i stanowi idealne rozwiązanie dla kuchni, które wcześniej zostały zaprojektowane i wykonane bez uwzględnienia tego typu urządzenia. Od razu po wyjęciu z opakowania zmywarka budzi pozytywne emocje. Jest bardzo dobrze wykonana biorąc pod uwagę jej niewygórowaną cenę, a swoim uniwersalnym i ponadczasowym designem sprawia wrażenie, że bez problemu wtopi się do wystroju niemal każdej kuchni. Gabaryty zmywarki są wręcz idealne i wynoszą 84,5 cm (wysokość), 44,8 cm (szerokość) i 60 cm (głębokość). Jest więc niewielka i zmieści się nawet w małym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o pojemność to zmywarka dzięki dwóm wygodnym koszom ułatwiającym rozłożenie, pozwala na umycie podczas jednego cyklu nawet 10 kompletów naczyń przy zużyciu wody do 9 litrów.

Eksploatacja tego urządzenia nie wzbudza absolutnie żadnych negatywnych uwag. Jej praca jest nie tylko efektywna, ale także wystarczająco cicha – zaledwie 47dB. Czas pracy oraz domycia'' naczyń jest naprawdę znakomity biorąc pod uwagę konkurencyjne zmywarki.

Amica DFM436ACSH

W widocznym, łatwo dostępnym miejscu, znajduje się panel sterujący z wyświetlaczem. Dzięki niemu w intuicyjny sposób wybierzemy jeden z programów zmywarki, a także, co istotne, dzięki wskaźnikowi dowiemy się o braku soli regeneracyjnej i nabłyszczacza. Do dyspozycji mamy sześć programów zmywania plus Autoczyszczenie 70℃/90 min. - myjące zmywarkę i przedłużające jej żywotność. W ramach wspomnianych sześciu programów możemy wybrać: Intensywny 60°C/165 min.; Delikatny 40°C/130 min.; Eco 45°C/205 min.; Auto 45° - 55°C/150 min.; Normalny 55°C/185 min.; 90' - 65°C.

Jeśli zaś chodzi o funkcjonalności, to w tej cenie nie możemy narzekać. Mamy możliwość wznowienia pracy po awarii prądu (WashRestart), mycia połowy załadunku oszczędzające wodę i energię (HalfLoad), elektroniczny system zabezpieczeń chroniący przed zalaniem mieszkania (AntiFlood) oraz rozpoczęcia pracy zmywarki w wybranym przez Ciebie czasie, z opóźnieniem nawet do 24 godzin. Ponadto zmywarkę wyposażono w 3-częściowy system filtracji zapobiegający rozwojowi drobnoustrojów oraz przedłużający żywotność zmywarki i system pozwalający na niskie zużycie wody, przy zachowaniu takich samych skutecznych parametrów zmywania, jak przy myciu z większym poborem wody.

Na koniec warto wspomnieć o kilku ciekawych technologiach i rozwiązaniach zaimplementowanych w tej zmywarce:

  • System Up&Down - umożliwia przesuwanie górnego kosza w górę i w dół, nawet przy pełnym załadunku, dzięki czemu zyskujemy miejsce na duże garnki.
  • MaxiSpace3 - trzeci kosz przeznaczony na sztućce z regulowaną powierzchnią zwiększa przestrzeń użytkową zmywarki.
  • HotAir System - suszenie kondensacyjne zapewnia idealnie suche i sterylnie czyste naczynia przy maksymalnym załadunku zmywarki.
  • Składane elementy w koszach - kosze zostały wyposażone w specjalne uchwyty wykończone silikonem, które gwarantują bezpieczne mycie kieliszków.
  • Sygnalizacja dźwiękowa - zmywarka sygnalizuje dźwiękiem o końcu pracy lub pojawiającym się błędzie.
  • Blue Status - zapalające się kolejne diody na panelu informują o postępie zmywania.

Komora zmywarki została wykonana z wysokiej gatunku stali nierdzewnej, co chroni ją przed korozją oraz ogranicza namnażanie się bakterii. Zmywarka jest gotowa do zabudowy pod blat.

Wszystko to sprawia, że zmywarka Amica DFM436ACSH, to zakup na lata. Jej sugerowana cena detaliczna została rozsądnie skalkulowana i wynosi 1.559 złotych. Niewątpliwymi atutami urządzenia są estetyczne, solidne wykonanie oraz szeroki wachlarz funkcji i programów mycia, nie wspominając o najważniejszym, czyli skuteczności i zadowalającym efekcie mycia. Polecam.