s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

FRITZ!WLAN Repeater 1750E

prezentacja |
FRITZ!WLAN Repeater 1750E - FRITZ!WLAN Repeater 1750E

Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu szybko i relatywnie niskim kosztem rozszerzymy naszą sieć Wi-Fi

Co zrobić, kiedy router nie obejmuje swoim zasięgiem wszystkich urządzeń pracujących w domowej sieci? Przeciąganie kabli wydaje się kiepskim rozwiązaniem. Na szczęście są urządzenia działające jak bezprzewodowy przedłużacz sygnału sygnału Wi-Fi, np. FRITZ!WLAN Repeater 1750E niemieckiej firmy AVM. Wygląda jak przerośnięta wtyczka, którą wtykamy bezpośrednio do gniazdka elektrycznego 230V w tej części budynku, gdzie sygnał nie dochodzi lub jest za słaby. Na obudowie znajdziemy przycisk szybkiej konfiguracji WPS, zestaw diod pokazujących siłę sygnału macierzystej sieci, kontrolki zasilania, WLAN i LAN oraz pojedyncze złącze LAN.

Po prawidłowej konfiguracji wzmacniacz będzie widoczny jako integralna część naszej bazowej sieci Wi-Fi. Jest to bardzo istotne, ponieważ nie zmusza nas do dodatkowego konfigurowania żadnych urządzeń w niej funkcjonujących – wszystkie parametry dostępowe zostają zachowane. Urządzenie jest zdolne pracować w dwóch pasmach 2,4 i 5GHz, co oznacza pełną kompatybilność i wykorzystanie możliwości praktycznie każdej sieci Wi-Fi. Ponadto doskonale radzi sobie z przekazywaniem sygnału "sieci-matki" i nawet w przypadku stropów czy ścian siła sygnału jest zadowalająca.

Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu bez problemu, szybko i relatywnie niskim kosztem możemy rozszerzyć naszą sieć Wi-Fi o dodatkowe pomieszczenia. To dla wielu firm i posiadaczy dużych mieszkań oraz domów z pewnością produkt godny polecenia.

PRODUKT
FRITZ!WLAN Repeater 1750E
RODZAJ
Repeater Wi-Fi
CENA
150 zł
DYSTRYBUCJA
AVM
pl.avm.de