s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Transcend MP710

prezentacja |
Transcend MP710 - Transcend MP710

Niewielkie, estetycznie wykonane urządzenie o atrakcyjnym wyglądzie, które oprócz odtwarzania plików muzycznych zadba o nasze zdrowie

W 2001 r. Apple zaprezentowało światu iPoda reklamowanego hasłem "1000 piosenek w kieszeni". Było to wielkie wydarzenie zmieniające diametralnie rynek muzyczny. Z czasem funkcje odtwarzaczy muzyki z plików przejęły smartfony, więc siłą rzeczy znaczenie iPodów (i innych odtwarzaczy MP3) spadło. Niemniej jednak urządzenia tego typu nie zniknęły zupełnie z rynku. Jednym z ich przedstawicieli jest model MP710 firmy Transcend. To niewielkie, estetycznie wykonane urządzenie o atrakcyjnym wyglądzie, które oprócz odtwarzania plików muzycznych dysponuje trybem fitness umożliwiającym zaprogramowanie np. czasu trwania ćwiczeń, dystansu do przebiegnięcia (ewentualnie przejścia) w zależności od ilości kalorii, które zamierzamy stracić. Pomocny jest w tym licznik kroków oparty na akceleratorze G-sensor.

Ponadto MP710 ma wbudowany mikrofon i oferuje możliwości zapisywania dźwięku (funkcja dyktafonu, nagrywanie z radia FM). Jeśli zaś chodzi o odtwarzanie muzyki, to akceptuje pliki w formacie MP3, WMA, WAV, możemy też słuchać radia FM. Pojemność 8GB pozwala zmieścić ok. 2 tys. piosenek. Odtwarzacz wyposażono w kolorowy, 2-calowy ekran TFT. W komplecie otrzymujemy słuchawki z giętkimi uchwytami do zamocowania ich przy uchu dla uprawiających sport. Transcend MP710 to sympatyczne i poręczne urządzenie, które z pewnością warto mieć, zwłaszcza że jego cena jest wręcz okazyjna.

PRODUKT
Transcend MP710
RODZAJ
Odtwarzacz MP3
CENA
199 zł
DYSTRYBUCJA
Transcend
pl.transcend-info.com