s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

FRITZ!Box 3490

prezentacja |
FRITZ!Box 3490 - FRITZ!Box 3490

Świetny modem ADSL/VDSL zapewniający wysoką jakość i stabilność połączenia

Internet w domu dawno już przestał być luksusem, a stał się codziennością. Istotna jest jednak przepustowość łączy, gdyż coraz więcej danych przesyłamy przez sieć. Dlatego ważnym elementem domowej sieci internetowej jest router. W nasze ręce wpadł Fritz!Box 3490 o oryginalnym, nowoczesnym designie i dużych możliwościach. Jeśli chodzi o obsługiwane typy sygnału od dostawcy, to przede wszystkim zapewnia wsparcie dla ADSL i VDSL z pełnym vectoringiem, co pozwala na optymalne wykorzystanie linii abonenckich oferujących prędkości przekraczające 100Mbit/s. Porty USB i oprogramowanie wewnętrzne pozwalają na bezproblemowe wykorzystanie połączeń z modemów 3G i LTE, co może okazać się bardzo przydatne chociażby w przypadku awarii głównego łącza. Co oczywiste w tego typu sprzęcie, 3490 przystosowano także do współpracy z modemami kablowymi i terminalami światłowodowymi.

Urządzenie zapewnia wsparcie dla ADSL i VDSL z pełnym vectoringiem, co pozwala na optymalne wykorzystanie linii abonenckich oferujących prędkości przekraczające 100Mbit/s

Fritz!Box 3490 doskonale sprawdzi się w dużych mieszkaniach lub domach, a nawet sporych biurach. Jednym z elementów mających kluczowe znaczenie jest wyposażenie urządzenia w aż dwie równolegle pracujące sieci Wi-Fi: 450Mb/s 802.11n w paśmie 2,4GHz i 1300Mb/s 802.11ac w paśmie 5GHz, dzięki modułowi Wi-Fi AC1750. Sprawia to, że możemy zdecydowanie wydajniej gospodarować domową siecią bezprzewodową. Urządzenie nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników, a zarządzanie nim odbywa się poprzez przeglądarkę internetową. Panel zarządzania jest bardzo funkcjonalny, choć może nieco przerażać mnogością opcji.

FRITZBox 3490

Z ciekawych możliwości warto wymienić możliwość pracy w trybie domowego serwera multimediów czy serwera NAS, rozbudowany system kontroli rodzicielskiej czy obsługę telefonii IP. Generalnie to świetny modem ADSL/VDSL zapewniający wysoką jakość i stabilność połączenia, a ponadto oferujący dużą wydajność podwójnej sieci Wi-Fi i bogate opcje konfiguracyjne.

PRODUKT
FRITZ!Box 3490
RODZAJ
Bezprzewodowy router ADSL
CENA
699 zł
DYSTRYBUCJA
AVM
pl.avm.de