s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

REL HT MkII w Q21

okazja |
niezdefiniowano - REL HT MkII w Q21

Salon Q21 rozszerza ofertę subwooferów o dwa nowe modele HT/1003 MkII i HT/1205 MkII oraz ogłasza promocję na aktualną serię.

Seria HT została zaprojektowana specjalnie, aby sprostać wyzwaniu tworzenia niedrogich, wyjątkowo dynamicznych subwooferów do kina domowego. Zastosowano w nich nowoczesne przetworniki CarbonGlas sterowane przez potężny wzmacniacz klasy D zapewniający niesamowitą dynamikę. Wewnętrznie opracowano specjalnie dostosowane filtry wejściowe do kina domowego, które generują wyjątkowo płaski bas w okolicach 20Hz.

Już w listopadzie wejdzie do sprzedaży nowa seria subwooferów REL HT MkII. Wyróżniają się one zmienionym designem oraz nowymi wersjami kolorystycznymi. Oprócz nowej obudowy zastosowano całkowicie nowe przetworniki i wzmacniacze, które zapewniają bardziej kontrolowany i głośniejszy dźwięk nawet do 9dB. W skład nowej serii wchodzą modele: HT/1003 MkII i HT/1205 MkII.

Szczegóły oraz oferta handlowa dostępne pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=relhtmkii

REL HT MkII w Q21

Dla zainteresowanych zakupem obecnej serii REL HT, która dostępna będzie jeszcze przez około pół roku, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Oferta obowiązuje do 31 października 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Aby z niej skorzystać podczas składania zamówienia należy wpisać kod promocyjny SUBWOOFERYHT.

Subwoofery objęte ofertą specjalną dostępne są pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=relhtsub

Źródło: informacja prasowa Q21