kino domowe

SUBWOOFERY AKTYWNE TSW-90 V.2 I TSW-120 TAGA HARMONY

news |

Firma Taga Harmony wprowadziła do swojej oferty dwa nowe subwoofery: TSW-90v.2 oraz TSW-120.

Firma Taga Harmony wprowadziła do swojej oferty dwa nowe subwoofery: TSW-90v.2 oraz TSW-120. W obu przypadkach zastosowano technologię TLIE (Taga Low Interference Enclosures), dzięki czemu obudowy są wykonane z wysokiej jakości płyt MDF o grubości ścianek 18mm i panelu frontowego 21mm (12mm na krawędziach łączeniowych), które zwiększają sztywność oraz ograniczają niechciane rezonanse. Ścięte górne krawędzie boczne działają w celu obniżenia niepożądanych wibracji, dyfrakcji lub turbulencji mogących negatywnie wpływać na jakość dźwięku, zaś akustycznie tłumiący materiał wykorzystany we wnętrzach obudów eliminuje problem fal stojących.
Subwoofery wykorzystują wysokoprądowe wzmacniacze dużej mocy, jak również mocne transformatory i masywne radiatory, co zapewnia pełną moc i dynamikę w każdej chwili przy dowolnym poziomie głośności. Z kolei porty o niskich turbulencjach zapewniają wysoką efektywność basu i redukują zniekształcenia turbulencyjne.
Zaawansowane przetworniki basowe zapewniają płaską charakterystykę mocy i ultraniskie zniekształcenia przy wszystkich poziomach głośności. Niezwykle lekkie i bardzo sztywne papierowe membrany głośników (z lekką papierową nakładką przeciwpyłową, koszem z odlewu ciśnieniowego Ferrum poddanego powierzchniowemu procesowi antyoksydacyjnemu i powiększonym magnesem) zapewniają przenoszenie dużych mocy, jak również głęboki, precyzyjny i detaliczny bas. Gumowe, elastyczne zawieszenie pozwala na zwiększenie wychyłu membrany.
W modelu TSW-90 v.2 zastosowano przetwornik z 10-calową (255mm) matową membraną papierową oraz wzmacniacz o mocy 90W RMS. Sub o wymiarach 40x33x40,5cm (z nóżkami) waży 15kg, a jego pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale 30-150Hz. Identycznymi wymiarami obudowy i błyszczącej membrany może pochwalić się model TSW-120 o mocy 120W RMS, wadze 16,4kg i paśmie 28-150Hz.
Dostępne w trzech modnych kolorach (czarny, wenge i orzech włoski) subwoofery umożliwiają regulację poziomu, odcięcia częstotliwości (35-150Hz) oraz fazy (0°/180°) i są wyposażone w wejście liniowe RCA (L/R), wejście liniowe subwoofera RCA, a także wejście głośnikowe.
Ceny: TSW-90v.2 - 799zł; TSW-120 - 999zł.

INFO www.polpak.com.plJeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!