kino domowe

NOWE ZESTAWY KINA DOMOWEGO SAMSUNG

news |

Kreański gigant - Samsung - wprowadził do sprzedaży dwa nowe zestawy kina domowego. Są to modele

Kreański gigant - Samsung - wprowadził do sprzedaży dwa nowe zestawy kina domowego. Są to modele HT-E4450 oraz HT-E5550 które są wyposażone w technologię 3D SoundPlus, oraz wiele innych nowych funkcji. Jeśli chodzi o funkcję 3D Sound Plus to działa ona w ten sposób, że analizuje trójwymiarowy obraz i synchronizuje dźwięk, dopasowując go do ruchomych obiektów na ekranie zarówno wszerz jak i w głąb obrazu przez co uzyskujemy złudzenie jeszcze większej trójwymiarowości sceny.
Inną ciekawą funkcją zastosowaną w tych dwóch nowych zestawach Samsunga jest inteligentne zarządzanie poziomem głośności. Umożliwia ona regulowanie i definiowanie ustawień, tak aby były one na tym samym poziomie natężenia dźwięku, więc spokojnie możemy oglądać ulubione programy, filmy i transmisje sportowe bez ciągłego zmieniania głośności za pomocą pilota.
Zastosowana nowa przeglądarka internetowa jest jeszcze szybsza i łatwiejsza w obsłudze. Rozbudowane funkcje nawigacji sprawiają, że surfowanie po sieci jest łatwe i intuicyjne. Zestawy HT-E4450 oraz HT-E5550 mają  najnowszą wersję interfejsu Smart Hub i umożliwiają dostęp do trzech nowych usług:
- Album Family Store - umożliwia udostępnianie wybranych zdjęć, wiadomości i wydarzeń bliskim osobom
- Sekcja Kids - nie tylko bawi, lecz również edukuje dzieci
- Aplikacja Fitness - uatrakcyjnia wykonywanie ćwiczeń ruchowych i zarządzanie programem treningowym.
Dzięki dostępowi do różnorodnych zasobów wraz z szerokim wyborem aplikacji Samsung Apps, przeglądarką internetową i innymi funkcjami, zestaw zapewnia doskonałą rozrywkę dla całej rodziny.  
Inną przydatną funkcją jest ConnectShare Movie, dzięki której można oglądać ulubione filmy bezpośrednio z podłączonej pamięci przenośnej USB lub dysku HDD. Opcja BD Wise Web pozwala strumieniowo przesyłać i oglądać wysokiej jakości filmy z Internetu w telewizorze. Jakość internetowych filmów jest automatycznie optymalizowana, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a tekst bardziej czytelny. Samsung rozbudował także funkcję Allshare Play. Umożliwia ona strumieniowe przesyłanie multimediów z dowolnego kompatybilnego urządzenia - smartfona, tabletu, aparatu, komputera - do telewizora i oglądanie ich na dużym ekranie oraz odtwarzanie plików znajdujących się w chmurze z każdego z urządzeń połączonych w domowym środowisku multimedialnym.
Zestaw kina domowego Samsung HT-E5550 z certyfikatem kompatybilności z urządzeniami iPod i iPhone jest wyposażony w stację dokującą dla iPoda i iPhone'a, umożliwiając odtwarzanie z nich plików multimedialnych, np. muzyki i filmów. Można także prowadzić rozmowy telefoniczne ze stacji dokującej w wyjątkowej jakości dźwięku przestrzennego.
Dodatkowo zestawy HT-E5550 wyposażone są w dwa wejścia HDMI umożliwiające podłączenie do kina innych urządzeń, na przykład konsoli. Dzięki temu można cieszyć się przestrzennym dźwiękiem w ulubionych grach. Ceny detaliczne: HT-E4550 - 1.899 zł, HT-E5550 - 2.499 zł

INFO www.samsung.pl
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!