gadżety

KREATYWNA INSPIRACJA

news |

Creative przedstawia nową serię głośników Inspire - A200, A300 i A500. Nowe głośniki z tej serii przeznaczone są dla posiadaczy komputerów i odtwarzaczy MP3.

Creative przedstawia nową serię głośników Inspire - A200, A300 i A500. Nowe głośniki z tej serii przeznaczone są dla posiadaczy komputerów i odtwarzaczy MP3. A500 to zestaw głośników 5.1, które zapewniają dźwięk przestrzenny w grach i podczas oglądania filmów. Atrakcyjne wzornictwo i łatwość obsługi oraz wiodące technologie Creative czynią z nich doskonały wybór spośród wielokanałowych zestawów głośnikowych. Pięć głośników satelitarnych wyposażonych w dwucalowe przetworniki zapewnia wysoką jakość dźwięku, ekspresyjne efekty w czasie gier i oglądania filmów. Mocny głośnik niskotonowy w drewnianej obudowie z tubą i oddzielną regulacją basów wzbogaca wrażenia dźwiękowe. W zestawie znajduje się wygodny w użyciu, przewodowy pilot. Głośniki serii Creative Inspire A dostępne są w cenie: Creative Inspire A500 – 199 zł, Creative Inspire A300 – 139 zł, Creative Inspire A200 – 99 zł.
INFO http://www.pl.europe.creative.com

Pełna wersja komunikatu prasowego

SERIA GŁOŚNIKÓW CREATIVE INSPIRE A200, A300, 500

Dobra jakość dźwięku, niewielkie wymiary i solidne wykonanie

Creative, światowy lider w dziedzinie produktów przeznaczonych do cyfrowej rozrywki, przedstawia nową serię głośników Inspire - A200, A300 i A500 o klasycznym wzornictwie i w atrakcyjnych cenach. Nowe głośniki z serii Inspire przeznaczone są dla posiadaczy komputerów i odtwarzaczy MP3, którzy cenią sobie dobrą jakość dźwięku, niewielkie wymiary i solidność wykonania.

Creative Inspire A500 to zestaw głośników 5.1, które zapewniają dźwięk przestrzenny w grach i podczas oglądania filmów. Atrakcyjne wzornictwo i łatwość obsługi oraz wiodące technologie Creative czynią z nich doskonały wybór spośród wielokanałowych zestawów głośnikowych. Pięć głośników satelitarnych wyposażonych w dwucalowe przetworniki zapewnia wysoką jakość dźwięku, ekspresyjne efekty w czasie gier i oglądania filmów. Mocny głośnik niskotonowy w drewnianej obudowie z tubą i oddzielną regulacją basów wzbogaca wrażenia dźwiękowe. W zestawie znajduje się wygodny w użyciu, przewodowy pilot.

Głośniki Inspire A500 w skrócie:
· Dane techniczne:
– Moc głośników: 6W RMS na kanał (5 kanałów )
– Głośnik niskotonowy 17W RMS
– Pasmo przenoszenia : 45Hz ~ 20kHz
· Kompaktowe głośniki satelitarne pasują na każde biurko.
· Akustycznie regulowana konstrukcja z dwucalowymi przetwornikami – czyste, szczegółowe dialogi i muzyka.
· Mocny głośnik niskotonowy z przetwornikiem 5,25 cala i tubą – wzmocnienie basów
· Przewodowy pilot z włącznikiem i regulacją głośności
· Magnetycznie ekranowane głośniki satelitarne można umieścić obok innego sprzętu bez obawy o zniekształcenia


Creative Inspire A300 to zestaw głośników 2.1, doskonały dla osób, które wykorzystują komputer do słuchania muzyki i oglądania filmów. Dwa głośniki satelitarne z dwucalowymi przetwornikami zapewniają szczegółowe brzmienie, a solidny drewniany głośnik niskotonowy z systemem bass- reflex oraz z dużym przetwornikiem gwarantuje przyjemne dla ucha basy. Głośniki są ekranowane magnetycznie, można je ustawić obok telewizora, monitora PC lub notebooka. Włącznik i regulator głośności wbudowano w prawy głośnik satelitarny, dzięki temu łatwo nimi sterować.

Głośniki Inspire A300 w skrócie:
· Dane techniczne:
– Moc głośników: 5W RMS na kanał (2 kanały)
– Głośnik niskotonowy: 11W RMS
– Pasmo przenoszenia: 40Hz ~ 20kHz
· Precyzyjne tony średnie i soprany dzięki dwucalowym przetwornikom w głośnikach
satelitarnych
· Czysty, mocny bas z drewnianego głośnika niskotonowego z przetwornikiem 5,25
cala i otworem bass-reflex
· Łatwe podłączenie i obsługa - włącznik i regulator głośności na bocznej ściance
prawego głośnika satelitarnego
· Eleganckie, klasyczne wzornictwo
· Ekranowane magnetycznie - można ustawić obok telewizora, monitora PC lub
notebookaCreative Inspire A200 to uniwersalne głośniki o zrównoważonym brzmieniu i klasycznym wzornictwie. Źródłem mocnych basów jest drewniany głośnik niskotonowy, wyposażony w czterocalową membraną i w system bass-reflex wzmacniający tony niskie. Dwa kompaktowe głośniki satelitarne wyposażone w dwucalowe membrany zapewniają dobre brzmienie średnich i wysokich tonów. Głośniki Inspire A200 mają zwartą konstrukcję, łatwo je podłączyć do komputera PC, notebooka czy odtwarzacza MP3. Są wygodne w obsłudze - włącznik oraz regulator głośności znajdują się na prawym głośniku satelitarnym.

Głośniki Inspire A200 w skrócie:
· Dane techniczne:
– Moc głośników: 2W RMS na kanał (2 kanały)
– Głośnik niskotonowy 5W RMS
– Pasmo przenoszenia: 45Hz ~ 20kHz
· Precyzyjne tony średnie i wysokie dzięki dwucalowym membranom w głośnikach
Satelitarnych
· Czysty, mocny bas z drewnianego głośnika niskotonowego z czterocalową
membraną i systemem bass-reflex wzmacniającym tony niskie
· Eleganckie wzornictwo i łatwa obsługa
· Włącznik i regulator głośności na prawym głośniku satelitarnym
· Głośniki satelitarne można ustawić blisko telewizora, monitora PC lub notebooka