s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

DO WYGRANIA BIOGRAFIA WAGNERA

news |

Mamy dla Was książkę "Wagner" autorstwa Jacquesa de Deckera - otrzyma ją jedna z osób, która prześle maila

Mamy dla Was książkę "Wagner" autorstwa Jacquesa de Deckera - otrzyma ją jedna z osób, która prześle maila na adres konkurs@cgs.com.pl - w tytule należy koniecznie wpisać "Wagner". W zabawie wezmą udział wyłącznie osoby, które są już z nami, lub które do nas dołączą na Facebooku.
Napiszcie do nas o jakich artystach chcielibyście przeczytać w naszym piśmie i czyje biografie najchętniej widzielibyście w formie nagród książkowych.
Informację o tym do kogo powędruje książka "Wagner" zamieścimy na Facebooku 12 czerwca po godz. 15.
Czekamy na Wasze zgłoszenia :)
O książce: Bardzo przystępnie ukazany, a jednocześnie rzeczowy obraz życia Ryszarda Wagnera - książkę czyta się jak zajmującą powieść, która wprowadza czytelnika w niuanse życia i twórczych zmagań tego wielkiego kompozytora. Autor opisuje kontrowersyjne wybory dróg życiowych przez Ryszarda Wagnera. Opowiada o jego dzieciństwie w Lipsku i Dreźnie, latach politycznej banicji, niecodziennej przyjaźni z Ludwikiem Bawarskim oraz zrealizowanej z trudem wizji festiwalu w Bayreuth. Dowiadujemy się o jego dwóch małżeństwach oraz kulisach powstania wszystkich jego oper i dzieł literackich.
Wydawcą książki jest Axis Mundi, a więcej informacji o tej pozycji znajdziecie na stronie www.axismundi.pl

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!