s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

WYGRAJ PŁYTĘ DVD QUEEN + PAUL RODGERS LIVE IN UKRAINE

news |

Do rozlosowania mamy płytę DVD Queen + Paul Rodgers Live in Ukraine. W losowaniu wezmą udział...

Do rozlosowania mamy płytę DVD Queen + Paul Rodgers "Live in Ukraine". W losowaniu wezmą udział wyłącznie osoby, które są już z nami oraz, które do nas dołączą na naszym koncie na Facebooku. Kto jest zainteresowany tą płytą powinien przesłać maila na adres konkurs@cgs.com.pl a w tytule wpisać "DVDQueen".
Ponadto chętnie poznamy Wasze opinie na temat tego zespołu. Piszcie również czyje biografie Waszym zdaniem powinny znaleźć się w naszym piśmie.
Nazwisko zwycięzcy opublikujemy na Facebooku 14 czerwca po godz. 15.
O płycie: Zaledwie na kilka tygodni przed rozpoczęciem trasy koncertowej promującej album Queen i Paula Rodgersa "The Cosmos Rocks", grupa zaoferowała pomoc ukraińskiej Fundacji na rzecz walki z AIDS (AntiAids Fundation). Celem akcji było dotarcie do młodych ludzi z przesłaniem "Nie pozwól, by AIDS zrujnował twoje życie".
Artyści bez namysłu udzielili wsparcia pomysłowi Fundacji - Ukraina jest bowiem krajem o najwyższym współczynniku wzrostu zakażeń AIDS w całej Europie.
W tym czasie Queen i Paul Rogers byli już dobrze przygotowani do trasy mającej się zacząć od dwóch koncertów na moskiewskiej arenie SCO. Pomoc dla Fundacji zwiastowała jednak poważne zmiany w planach koncertowych zespołu.
Proponowanym miejscem koncertu Queen i Paula Rogersa był Charków i historyczny Plac Wolności - miejsce tak ogromne, że podczas II Wojny Światowej używano go jako lądowiska dla samolotów.
Dla zespołu i obsługi występ w Charkowie oznaczał, jak mówią muzycy, że "każdy musiał uwijać się jak w ukropie, ale w końcu większość wspaniałych i wartościowych rzeczy w życiu jest wyzwaniem".
Mimo, że wydawało się to niemożliwością, Queen i Paul Rogers zmienili swoje plany i pojawili się na Placu Wolności w Charkowie, 12 września 2008 roku.
Ich koncert obejrzało na żywo ponad 350 000 miłośników muzyki, a przeszło 10 milionów widzów oglądało występ przed telewizorami.

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, promocjach, prezentacjach dołącz do nas na Facebooku!